Pirmdienas horoskops: 13. novembris

0
(0)

Horoskops pirmdienai, 13. novembrim.

AUNS

Domu lidojumam nav robežu un oriģinālas idejas stājas rindā cita aiz citas. Pats brīnīsies, kā tādas var ienākt prātā. Turklāt ar savām iecerēm spēsi aizraut un iedvesmot citus.

VĒRSIS

Piesardzība ir laba lieta, taču ne vienmēr to vajag ievērot. Ja dzīve piespēlē jaunas iespējas, tad nebremzē sevi. Vēlāk var būt žēl, jo kāds cits izdarījis vairāk, labāk, gājis tālāk.

DVĪŅI

Kaut arī esi tolerants cilvēks, iespējamas domstarpības ar kolēģiem vai sadarbības partneriem. Dažādos darbos un lietišķo jautājumu risināšanā vēlēsies ātru rezultātu, taču procesi var bremzēties.

VĒZIS

Saimnieciska diena: sekosi līdzi, lai viss kārtīgi un ekonomiski. Kāds rūpēsies par biroja uzpošanu, kāds risinās sarunas ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem par maksājumu samazināšanu.

LAUVA

Esi tolerants, necenties visur būt pirmajās rindās un savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo. Tāda lepnība citiem liks pasmaidīt, bet pašam vēlāk radīs diskomfortu.

JAUNAVA

Grūti iešūpoties darbiem. Pelēka rudens sajūta… Vajag piešķirt dzīvei jaunas krāsas, un to spēj tikai tu pats. Ielūkojies savos ideju plauktiņos un nebīsties iziet no ierastās komforta zonas.

SVARI

Ļoti iedvesmojoša diena: daudz emociju, daudz interesantu ideju. Tavs radošais gars gribēs izpausties un pat izdarīt ko neprātīgu. Kāds izlems dzīvē kaut ko mainīt ļoti kardiāli.

SKORPIONS

Piesaki savu kandidatūru augstākam amatam vai apsver privātā biznesa projektus. Lai arī ko saka un domā citi, šis ir brīdis, kad iespējas parādīt savu potenciālu un profesionalitāti.

STRĒLNIEKS

Dzīves gudrība un pieredze tev ir, taču tehnoloģijas attīstās un mākslīgais intelekts paver arvien jaunas un jaunas iespējas. Vajag ielūkoties internetā, un pameklēt kurus vai seminārus.

MEŽĀZIS

Atradīsi risinājumus visdažādākajās situācijās, turklāt lieliski izpratīsi cilvēku nodomus un rīcības motīvus. Kādam var izveidoties interesanta sadarbība ar ārzemēm.

ŪDENSVĪRS

Daudz jaunas informācijas. Ar to jābūt uzmanīgam un jātiek skaidrībā, kur patiesība un – vai tā ir tikai viena. Atceries: katrai medaļai divas puses.

ZIVIS

Nedēļa sākas nemierīgi. Var gadīties, ka darbinieki vai kolēģi kaut ko izdarījuši nepareizi. Vari jau piktoties, bet darbi no tā uz priekšu nevirzīsies. Labāk ņemt un izdarīt.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »