Pirmdienas horoskops: 20. novembris

0
(0)

Horoskops pirmdienai, 20. novembrim.

AUNS

Pievilcība un šarms ļaus tev uzmirdzēt un iekarot sirdis. Ja esi sirdī brīvs, dzīve var uzdāvāt satikšanos ar nopietnu turpinājumu. Pāriem vēlams kopā sarīkot aizraujošu pasākumu.

VĒRSIS

Mājās jāpievēršas pedagoģiskiem jautājumiem, bet nedrīkst aizmirst arī par kādu brīdi romantiskas divvientulības ar mīļoto. Brīvajiem ļaudīm pārdomas – jātiek skaidrībā ar savām vēlmēm.

DVĪŅI

Sirds ilgojas pēc romantikas. Dodies kopā ar mīļoto baudīt viens otra klātbūtni prom no civilizācijas – uz viesu namiņu klusā, gleznainā vietā. Ja esi brīvs un iepazīsties ar kādu, attiecības nesasteidz.

VĒZIS

Šodien ap tevi daudz mīlestības. Interesanti piedzīvojumi iespējami sirdslietās. Tāda sajūta, ka simpātijas, labestība, romantika un gaišas emocijas pavada ik uz soļa.

LAUVA

Attiecību tēmā iespējamas dažādas peripetijas, strīdiņi un kaismīga viedokļu apmaiņa. Svarīgi izrunāties no sirds un rast kompromisu. Par labu nāks izbrauciens pa skaistām Latvijas vietām.

JAUNAVA

Iepriecini savus mīļos – aizved pusdienās uz restorānu vai aizraujošā izbraucienā skatīt parkus, pilis un muižas. Bet neplāno iepirkšanās tūri, jo iegādātās lietas var ātri saplīst.

SVARI

Nesteidzīgs dienas ritms. Gribēsies pastaigāties, palasīt, tīmeklī noskatīties filmu vai koncertu vai vienkārši nedarīt neko. Izbaudi to, ka vari darīt, ko sirds kāro.

SKORPIONS

Mīļums un dvēseles siltums. Lieliska diena attiecību stiprināšanai un kopīgām domām par nākotni. Ja par kādu lēmumu rodas šaubas, taujā padomu draugiem.

STRĒLNIEKS

Šai dienai daudz nopietnības. Jāpievēršas mājas saimniecībai un jāparūpējas par vecākās paaudzes radiniekiem. Būsi noskaņots gremdēties filozofiskās apcerēs.

MEŽĀZIS

Jāapdara mājas darbi, vari arī sarīkot omulīgu pasēdēšanu draugiem, bet pirmajā vietā attiecību tēma. Gūsi apstiprinājumu, ka līdzās ir uzticams cilvēks, vai arī tādu satiksi.

ŪDENSVĪRS

Izdomā ko aizraujošu kopā ar ģimeni vai tuvākajiem draugiem: dodies piedzīvojumu takās, brauc ar kartingiem, rodeļiem u.tml. Daudz enerģijas un optimistisks noskaņojums.

ZIVIS

Ir tāds teiciens, ka vajag atpūsties no… atpūšanās… Pavadi šo dienu mierīgi, apdari sīkos mājas darbiņus, sazvanies ar radiem un draugiem un pārskati, pie kuriem pienākumiem jāķeras rīt.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »