Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 39 Sekunde(-s)

Horoskops pirmdienai, 23. oktobrim.

AUNS

Nedēļa sākas jaudīgi – tik daudz enerģijas, ka vari kalnus gāzt. Profesionālajā jomā būsi citiem autoritāte, tevi novērtēs un slavēs, bet raugies, lai ir arī materiālais labums.

VĒRSIS

Svarīgi, kas ir cilvēki, ar kuriem tu sadarbojies. Ja rodas sajūta, ka uz viņiem nevari paļauties par visiem simts procentiem, tad jāatsveicinās un jāmeklē jauni.

DVĪŅI

Iespējams galvu reibinošs ceļš pa karjeras kāpnēm vai veiksmīga sadarbība saistībā ar ārzemju tēmu. Skauģu ceļā nebūs – kolēģi priecāsies par taviem panākumiem.

VĒZIS

Profesionālajā vidē ļoti nemierīgi – pēkšņi visiem vajag tavu padomu, vērtējumu, palīdzību… Tu esi empātisks un izpalīdzīgs cilvēks, bet raugies, vai enerģijas tērēšanai ir atdeve.

LAUVA

Darbā vai biznesā var gadīties gluži neprognozējamas situācijas, kas prasa pieņemt būtiskus lēmumus. Tu tiksi galā, ja paļausies uz savām zināšanām, pieredzi un intuīciju.

JAUNAVA

Var nākties sastapties ar cilvēkiem, kas runā daudz tukšu frāžu, bet ar pienākumiem galā netiek. Nav jābūt par „pasaules lāpītāju”: tev savas lietas darāmas, bet citi – lai mācās!

SVARI

Tu jau zini, ka par naudu nevar nopirkt nedz laiku, nedz mīlestību, nedz veselību, taču tā bieži dod iespēju darīt to, ko pats vēlies. Var parādīties kāds jauns, ienesīgs darba vai biznesa piedāvājums.

SKORPIONS

Kamēr citi pamazām iesildās jaunajai nedēļai, tev ir daudz enerģijas, radušies lieli plāni un ir arī ticība saviem spēkiem. Vajag saplānot darbus, koncentrējoties uz svarīgāko.

STRĒLNIEKS

Neiesaisties un nepiedalies svešu problēmu risināšanā, nesniedz padomus un nepamāci, ja vien kāds tev to īpaši nelūdz. Enerģija aizplūdīs tukšgaitā, bet tā tev pašam nepieciešama.

MEŽĀZIS

Darbi var bremzēties no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ: kāds kolēģis vai darījumu partneris kaut ko nav izdarījis, kāds kaut ko atlicis. Izvērtē vai vispār šobrīd ir vērts ar konkrēto jautājumu nodarboties.

ŪDENSVĪRS

Ja kāds nesaprot ieceres, tad tev nav pa ceļam, atradīsi citus sadarbības partnerus. Turklāt tie var uzrasties, kā mēdz teikt – uz līdzenas vietas. Sekmīga diena darījumu sarunām.

ZIVIS

Profesionālajā jomā interesanti izaicinājumi un, iespējams, jāiemācās kaut kas jauns. Labi izpratīsi cilvēku nolūkus un rīcības motīvus, kas palīdzēs izvērtēt situācijas un sekmīgāk saprasties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Šīs piecas kaķu šķirnes tiek uzskatītas par gudrākajām: kas iekļuva sarakstā
Next post Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm no 23. līdz 29. oktobrim