Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 39 Sekunde(-s)

Horoskops pirmdienai, 27. novembrim.

AUNS

Šis laiks starp rudeni un ziemu rada smeldzīgu apcerīgumu. Grūti „iešūpoties”, tāpēc šodien darbi ritēs gausi. Sapņosi par tālām, siltām zemēm… Varbūt jāieskatās tūrisma firmu piedāvājumos.

VĒRSIS

Čaklais darba darītājs sasparojies jauniem apvāršņiem. Kāp ārā no ierastās komforta zonas un pasaule sadosies rokās, lai palīdzētu realizēt ieceres. Lai arī cik ambiciozas tās būtu.

DVĪŅI

Tev allaž galvā tūkstošs ideju un kādas no tām izrādīsies ļoti vērtīgas. Parādīsi kā arī racionālās lietās iespējams atrast veiksmīgus un kreatīvus risinājumus.

VĒZIS

Nemierīgs prāts saistībā ar finansēm. Neuztraucies, jo problēmas grūti atrisināt tiem, kas neko nedara – taču to nevar teikt par tevi. Vienmēr prātā ir kāds rezerves plāns. Liec to lietā.

LAUVA

Pēkšņi var atklāties, ka kaut kas svarīgs tiek spriests un lemts bez tevis. Dari zināmu savu viedokli, ja arī neviens to nelūdz. Kolēģi ieklausīsies, un tas var palīdzēt atrisināt kādu sarežģītu situāciju.

JAUNAVA

Tavas idejas varētu tikt novērtētas augstāk, nekā gaidīji. Tas dos motivāciju darboties vēl aktīvāk. Taču, ja kaut kas neizdodas, kā iecerēts, neņem pie sirds, tie tādi dzīves sīkumi. Vēlāk viss sakārtosies.

SVARI

Tu jau zini, cik daudz var panākt ar laipnību un smaidu. Tavas spējas atstāt patīkamu iespaidu atvērs daudzas durvis. Sekmīgi atrisināsi samilzušus jautājumus profesionālajā jomā.

SKORPIONS

Ja ko darīt – tad ar vērienu un tā, lai visi uzzina un bankas konts pildās. Daudz lietišķu un draudzīgu kontaktu, sarunas, tikšanās un sabiedriskās aktivitātes.

STRĒLNIEKS

Darbā situācija nemierīga. Var mainīties ierastais ritms un apstākļi: kādam jauni kolēģi, kas jāapmāca, kādam jauna vadība, kādam izmaiņas pienākumu sarakstā. Uztver to visu mierīgi.

MEŽĀZIS

Lietišķiem jautājumiem var pieiet ar radošu piesitienu – galvenais uzdrīkstēties. Derētu izkāpt no komforta zonas un izmēģināt spēkus jaunā spēles laukumā.

ŪDENSVĪRS

Tev patīk, ja apkārt notikumu virpulis, tomēr kādā brīdī tas šķitīs par traku. Vajag apstāties, ievilkt, elpu, noskaitīt līdz desmit un tikai tad atkal sākt darboties.

ZIVIS

Radoši iedvesmojošs noskaņojums. Vajag noformulēt idejas un darboties. Tad tas vilciens sāks kustēt ar pilnu jaudu. Pats būsi izbrīnīts, cik viegli šodien viss iet no rokas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm no 27. novembra līdz 3. decembrim
Next post Latvijā pārspēti vairāki aukstuma rekordi