Pirms nosūtīšanas uz Ukrainu Rīgā varēs apskatīt kāpurķēžu visurgājējus

0
(0)

Biedrība “SOS palīdzība Ukrainai” ar Čikāgas latviešu kopienas atbalstu no Norvēģijas iegādājusies četrus renovētus kāpurķēžu visurgājējus “Bandvagn 202”, kurus ceturtdien, 9. novembrī, plkst.11 varēs apskatīt muitas noliktavā Zilajā ielā 22, Rīgā, informē biedrība.

Transportlīdzekļi tiks nodoti Ukrainas bruņoto spēku 115. atsevišķajai mehanizētajai brigādei. Projekta kopsumma ir 76 000 eiro.

“Bandvagn 202” tika izstrādāts Zviedrijā, lai transportētu karavīrus un ekipējumu sarežģītos sniega apstākļos un purvainos apvidos Zviedrijas ziemeļos. Tam ir vienas tonnas kravnesība un desmit karavīru ietilpība, transportlīdzeklis ir peldošs un pielāgojams dažādām speciālām vajadzībām – gan ievainoto evakuācijai, gan mīnmetēja pozīcijas ierīkošanai.

Nākamie būtiskākie biedrības projekti saistīti ar dronu, sakaru un nakts redzamības ierīču sagādi, kā arī ar atbalstu enerģijas nodrošinājumā.

Biedrībai ir arī sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ir būtiski, lai varētu saņemt nodokļa atlaides, tajā skaitā korporatīvajiem ziedotājiem.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »