Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Pagājušās nedēļas nogalē, 5. martā, ap pulksten 4.00 no rīta kāds BMW vadītājs pēkšņi izbrauca priekšā Rīgas pašvaldības policijas ekipāžai, kas patrulēja pa A. Saharova ielu. Viņš brauca, braucot ar driftu, ziņo Rīgas Pašvaldības policija.

Pirms policisti paspēja autovadītāju mudināt apstāties, viņš zaudēja kontroli un ietriecās apmalē.

Kad policisti sāka runāt ar agresīvo autovadītāju, viņi pamanīja, ka no automašīnas motora nodalījuma sāk izplūst dūmi, un pēc brīža automašīnu pārņēma liesmas. Tikmēr policija no 20 gadus vecā autovadītāja noskaidroja, ka viņš braucis bez autovadītāja apliecības – tā jau bija atņemta par agresīvu braukšanu. Arī sarunas laikā jaunieša uzvedība radīja aizdomas, ka viņš varētu būt reibumā, taču no viņa neizdevās iegūt ticamu paskaidrojumu, jo autovadītājs izplūda asarās, kad ieraudzīja liesmās tītošo automašīnu.

“Mana jaukā mašīna! Tā deg! Es gribētu mirt par šo mašīnu! Es mīlu šo mašīnu! Es gribu mirt kopā ar to! Vai es varu tevi turēt, lūdzu?” – nopriecājās jaunais vīrietis.

Vēlāk notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki, kuri nodzēsa automašīnu, un Ceļu policijas darbinieki, kuriem autovadītājs atzina, ka bijis piedzēries, taču nevarēja atcerēties, cik ļoti dzēris. Jaunietis atteicās no alkohola pārbaudes, tāpēc tika uzsākts kriminālprocess.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Traģisks negadījums uz Ventspils šosejas: bojā gājuši divi cilvēki
Next post ST ir sākusi jau trešo lietu par latviešu valodas eksāmeniem Krievijas pilsoņiem