Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Lai palielinātu pakalpojumu pieejamību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) Rīgas 1.nodaļā, Liepājas nodaļā un Valmieras nodaļā sestdien nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu noformēšanu un izsniegšanu, portālu informēja pārvalde.

Rīgas 1.nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt jau iepriekš noformētos personu apliecinošos dokumentus.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā -, gan pēc iepriekš veikta pieraksta.

Pierakstu īpaši aicinām veikt vecākiem ar bērniem, senioriem un cilvēkiem ar smagām veselības problēmām. Iepriekšēju pierakstu var veikt, zvanot uz tālruņiem 67829715 un 67829750.

Liepājas un Valmieras nodaļās noformēt un saņemt pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes “dzīvās” rindas kārtībā varēs, sestdien, 25.martā, no plkst.8 līdz plkst.15.

Sestdien visās nodaļās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot “Qticket” mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Sestdien netiks sniegts uzturēšanās atļauju eID kartes noformēšanas un izsniegšanas pakalpojums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Counter-Strike 2 mobilajās ierīcēs? Kāpēc ne: Dataminer spēles kodā atrada norādi par šaušanas spēles iznākšanu iOS un Android operētājsistēmās.
Next post Rīgas pašvaldība “Zemes stundas” laikā izslēgs apgaismojumu pie Brīvības pieminekļa un vairākās ēkās