Policija aiztur automašīnas dedzinātāju

author
1 minute, 5 seconds Read

Valsts policija ir nodevusi prokuratūrai lietu pret sievieti, kura Rīgā aizdedzināja vairākas automašīnas, turpmākai piespiedu medicīnisko pasākumu piemērošanai, informēja policijā.

Septembrī Rīgā Eksporta ielā un tuvākajā apkārtnē – Ausekļa ielā un Rūpniecības ielā – tika aizdedzinātas vairākas vieglās automašīnas.

Veicot plašu kriminālprocesa izmeklēšanu saistībā ar nodegušajām automašīnām, tostarp pārskatot iedzīvotāju iesniegtos videonovērošanas ierakstus, policisti identificēja iespējamo vainīgo – 1961. gadā dzimušu sievieti.

Policija aizdomās turamo aizturēja naktī uz 26. septembri. Sieviete iepriekš ir bijusi notiesāta par huligānismu, un viņai nav pastāvīgas dzīvesvietas.

Izmeklēšanas laikā policija saņēma informāciju, ka viņa šā gada 8., 21., 23. un 25. septembrī Rīgā, Ausekļu, Eksporta un Rūpniecības ielās, iespējams, aizdedzinājusi kopumā četras automašīnas. Turklāt no degošajām automašīnām aizdegās vēl divi blakus esošie transportlīdzekļi.

Saskaņā ar Krimināllikumu aizdomās turētā sieviete ir ievietota vispārējā psihiatriskajā slimnīcā ārstēšanai.

Šā gada 1. decembrī policija kriminālprocesu nodeva Rīgas Centrālajai prokuratūrai par piespiedu medicīnisko pasākumu turpināšanu.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: