Lasīšanas Laiks:40 Sekunde(-s)

Valsts policija (VP) meklē aculieciniekus Ventspilī Jaunā gada naktī atrastā, nogalinātā vīrieša lietā, informēja Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, ap plkst.2.40 policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, Saules ielā 108 pie daudzdzīvokļu nama atrasts vardarbīgā nāvē miris vīrietis.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu.

Policija aicina atsaukties notikuma aculieciniekus, kā arī automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un, iespējams, ir piefiksējuši negadījumu, braucot ap plkst.2.20 gar notikuma vietu vai tirdzniecības vietu “Citro”, kas atrodas turpat netālu.

Videomateriālus policija aicina sūtīt uz e-pastu “kanc@kurzeme.vp.gov.lv” temata laukā norādot “Par notikumu Ventspilī, Saules ielā 108”. Savukārt aculiecinieki ar policiju var sazināties, zvanot pa tālruņa numuru 110. Anonimitāte tiek garantēta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Valsts policijas Rigas regiona parvalde stiprinas narkotiku apkarosanu un dzimumnoziegumu izmeklesanu Previous post Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē stiprinās narkotiku apkarošanu un dzimumnoziegumu izmeklēšanu
Levits sacis domat par savu parvelesanu Next post Levits sācis domāt par savu pārvēlēšanu