Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 47 Sekunde(-s)

Pagājušajā nedēļā plašu diskusiju Twitter vietnē izraisīja kāds TikTok huligāns ar segvārdu “Gennady”. Publiskotajos videoklipos vīrietis stāsta, ka brauc bez autovadītāja apliecības un ka viņa BMW jau aptuveni gadu nav braucams un nevar piedalīties ceļu satiksmē. Portāls sazinājās ar Valsts policiju, lai iegūtu plašāku informāciju par šo vīrieti.

Viņi apkopoja vietnē TikTok pieejamo video informāciju par “Genādiju”, kura īstais vārds ir Arvis. Viņa publicētajos kadros redzama bezatbildīga braukšana, kas apdraud arī citus satiksmes dalībniekus. Vīrietis ir izraisījis arī vairākus ceļu satiksmes negadījumus.

Vienā no videoklipiem “Genādijs” pats saka, ka policija viņu ir apturējusi vairākas reizes. Konkrētajā videoklipā vīrietis stāsta, ka tā bija 13. reize.

Vasarā uzņemtajā video viņš stāsta, ka ir atbrīvots no cietuma – viņš tika aizturēts pagājušajā naktī, un tagad viņam ir jānoformē dokumenti un jāpavada nakts “septītajās debesīs”. Policija ir konfiscējusi viņa automašīnu. “Genādijs” piebilst, ka šajā konkrētajā situācijā viņam nācās samaksāt soda naudu aptuveni 800 eiro apmērā. Iespējams, ka autovadītāja tiesību aizliegums tiks pagarināts.

Vienā video viņš atceras, ka vairākkārt pavadījis laiku “septītajās debesīs”. “Septītās debesis” ir aizturēšanas izolators, kas atrodas Valsts policijas galvenās ēkas septītajā stāvā Čiekurkalnā.

Kāds Twitter lietotājs norādīja, ka “Genādijs” šādas izklaides rīko regulāri. Video redzams BMW ar Latvijas reģistrācijas numuru MK-9687, kas no 2021. gada 23. decembra nedrīkst piedalīties ceļu satiksmē.

Portāls sazinājās ar Valsts policiju, kas norādīja, ka “Genādijs” jau iepriekš nonācis tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā par dažādiem ceļu satiksmes pārkāpumiem un tajos gadījumos viņš ticis sodīts.

Valsts policijas rīcībā ir informācija par konkrēto videoierakstu. Saistībā ar tiem ir uzsākta administratīvā lietvedība, un policija ir izsaukusi automašīnas īpašnieku liecināt, un darbs turpinās.

Lielākajā daļā videoklipu redzama agresīva braukšana.

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri var sniegt kvalitatīvu informāciju uz savām ierīcēm fiksētajiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, tostarp nepieciešamos datus, sazināties ar policiju.

Vienlaikus policija vērš uzmanību uz to, ka personām, kas sniegs informāciju, būs jārēķinās ar to, ka tās var tikt uzaicinātas uz attiecīgo policijas nodaļu, lai apstiprinātu sniegtos pierādījumus.

Videomateriālu un papildu informāciju par pārkāpumu policijai var iesniegt šādos veidos:

  1. Elektroniski portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pasta adresi, izmantojot eParaksts vai nosūtot e-pastu uz pasts@vp.gov.lv.
  2. Ziņojumu var iesniegt personīgi jebkurā Valsts policijas iecirknī.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15044678t1ha148 Previous post Rīgas tirdzniecības centri Ziemassvētkos ir mainījuši savu darba laiku. Cik vēlu ir atvērti veikali?
15044708t1h9eb0 Next post Svētku laikā simtiem Bērnu slimnīcas pacientu sagādās dāvanas