Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Šodien plkst.11 Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” birojā tiks prezentēti pētījuma “Skolotāju balss” rezultāti par to, kā jūtas un sevi profesijā redz Latvijas skolotāji, portālu informēja izglītības uzņēmums “Lielvārds”.

Uzņēmumā pauda, ka pētījums ir nozīmīgs visai Latvijas izglītības sistēmai, jo sniedz iespēju diskutēt par aktuālajām problēmām, balstoties nevis uz individuāliem pieņēmumiem, bet reāliem datiem par to, kā jūtas un savu nākotni izglītībā redz skolotāji.

Šajā aptaujā iekļauti gan jautājumi par darba ritējumu, noskaņojumu un novērtējumu, kas ir precīzi salīdzināmi ar iepriekšējo periodu, gan uzdoti papildu jautājumi, lai novērotu jaunās tendences un sniegtu salīdzinošu skatu uz izmaiņām izglītības nozarē, kas notikušas kopš 2021.gada. Īpaša vērība mērījumā pievērsta skolotāju slodzes sadalījumam, novērtējumam, atalgojumam, kā arī atbalsta nepieciešamības aspektiem.

Tāpat plānota diskusija ar dažādu izglītības jomu pārstāvjiem, lai analizētu pētījuma datus, runātu par praktisku pieredzi un potenciālajiem uzlabojumiem, tostarp arī labbūtības un atbalsta veicināšanu pedagogiem.

Diskusijā piedalīsies Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs, Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta vadītāja Edīte Kanaviņa, Līvānu 1. vidusskolas direktors Gatis Pastars, uzņēmuma “Edurio” Latvijas komandas vadītāja Lauma Tuča, “Lielvārds” Kompetences centra vadītāja Dana Narvaiša, kā arī pētījuma “Skolotāju balss” datu analītiķis Edijs Freimanis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jaunais Tourneo Courier būs lētākais automobilis Ford modeļu klāstā Eiropā
Next post Gaisa temperatūra pēcpusdienā pakāpsies līdz +18 grādiem