Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Eastasiasoft un SideQuest Studios ir paziņojuši, ka 2023. gadā izlaidīs stratēģijas RPG Ranbow Skies uz Nintendo Switch. Paši izstrādātāji savu izveidi apraksta šādi:

“Iegremdējieties krāsainā un dinamiskā pasaulē, kas ir līdz malām piepildīta ar draugiem un ienaidniekiem, tumšiem cietumiem, uz gājieniem balstītām cīņām, pilsētām, veikaliem un visu pārējo, ko jūs varētu vēlēties redzēt RPG.

Pieradināti monstri, uzlabojami varoņi un dažādi ieroči, aprīkojums un prasmes piedāvā plašu raksturu pielāgošanas un attīstības iespēju klāstu. Daudzi blakus uzdevumi, pilsētas un cits aizraujošs saturs ļaus jums piesaistīt neskaitāmas stundas.”

Atgādinām, ka Rainbiw Skies tika izlaists 2018. gadā PlayStation 4, PlayStation 3 un PS Vita. Spēle saņēma 64 punktus no kritiķiem un 6,2 no 10 no nejaušiem spēlētājiem, kas kopumā ir vidējs rezultāts.

Avots: Gematsu 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Elden Ring ir kluvusi par tituletako speli pasaule FromSoftware ir atzita par gada speli 325 reizes Previous post Elden Ring ir kļuvusi par titulētāko spēli pasaulē! FromSoftware ir atzīta par gada spēli 325 reizes
Oranzais bridinajums Latvija intensivi snigs Next post Oranžais brīdinājums! Latvijā intensīvi snigs