Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 55 Sekunde(-s)

Latvijas pārstāvis Madars Razma trešdien Londonā Profesionālās šautriņu korporācijas (PDC) rīkotā pasaules čempionāta šautriņu mešanā trešās kārtas cīņā zaudēja pašreizējam pasaules čempionam un ranga pirmajam numuram Maiklam Smitam no Anglijas.

Cīņā līdz četriem uzvarētiem setiem, kur katrā noris cīņa līdz trīs uzvarētiem legiem, Razma zaudēja ar 1-4.

Smitam šajā spēlē bija septiņi 180 punktu gājieni, bet Razmam neviena. Latvietim vidēji gājienā bija 87,39 punkti un 44,44% precizitāte dubultajā sektorā, savukārt Smitam – 94,01 punkts un 45,16%.

Pirmajos divos legos šautriņu metēji apmainījās uzvarām, Smitam katrā izceļoties ar 180 punktu gājienu. Arī pēc nākamajiem diviem legiem bija neizšķirts, bet piektajā Razma nodrošināja sev uzvaru pirmajā setā, panākdams 1-0. Otrajā setā Smits uzlaboja savu spēli un nodrošināja uzvaru ceturtajā legā.

Arī trešo setu Smits sāka ar breiku un izvirzījās vadībā, taču Razma arī atbildēja ar breiku un panāca 1-1. Nākamo breika iespēju Smits izmantoja tikai pēc tam, kad Razma netrāpīja dubultā astoņnieka lauciņā un ceturto legu anglis sāka ar vēl vienu 180 punktu gājienu, turpinājumā nokārtojot uzvaru arī setā.

Ceturto setu Razma sāka ar breiku un diviem uzvarētiem legiem, bet trešajā pretiniekam izdevās vēl viens 180 punktu gājiens. Ceturtajā Razmam neizdevās “check-out”, kas ļāva Smitam panākt 2-2 setā. Seta uzvarētājs izšķīrās piektajā legā, kurā Smits bija pārāks un spēlē panāca 3-1.

Piektais sets sākās ar Razmas uzvaru pirmajā legā, bet otrajā Smitam vēl viens 180 punktu gājiens ļāva iegūt ievērojamu vadību un panākt 1-1. Trešajā Smits ar breiku panāca 2-1 un ceturto legu sāka ar diviem 180 punktu gājieniem, neatstājot Razmam nekādu cerību atspēlēties.

Razma, kurš PDC rangā ieņem 32.vietu un ar šādu numuru ir izsēts arī 2024.gada čempionātā, pirmajā kārtā bija brīvs, bet otrās kārtas cīņā līdz trīs uzvarētiem setiem ar 3-1 pārspēja Beļģijas sportistu Maiku de Dekeru, sasniedzot trešo kārtu pirmo reizi karjerā. Savukārt Smits ir PDC ranga līderis, pirmajā kārtā bija brīvs un otrajā kārtā piecu setu cīņā ar 3-2 guva panākumu pār nīderlandieti Kevinu Dotsu.

Pērn latvietis pasaules čempionātā sasniedza otro kārtu, kurā ar 1-3 piekāpās divkārtējam pasaules čempionam no Skotijas Gerijam Andersonam.

Meistarsacīkstes “Alexandra Palace” Londonā norisinās no 15.decembra līdz 3.janvārim, arī šogad šautriņu metējiem cīnoties par 2,5 miljonus Lielbritānijas mārciņu lielu balvu fondu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ar Merzļikina pūliņiem nepietiek – “Blue Jackets” nenosargā vadību un zaudē pagarinājumā
Next post Bertānam niecīgs spēles laiks un viens precīzs metiens “Thunder” uzvarā