Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Šodien, 13. martā, mazo dzīvnieku veterinārajā klīnikā SensoVet klīnika tiks atklāts Latvijā pirmais dzīvnieku magnētiskās rezonanses kabinets.

Par to aģentūru LETA informēja SIA Sensovet valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Ozols. Ozols norādīja, ka klīnika ir aprīkota ar Itālijas ražotāja Easote aparātu Vet-MR Grande.

Aparāta cena netika atklāta, taču Ozols norādīja, ka iekārta ir iegādāta no ražotāja tās pilnīgākajā komplektācijā. Izmaksas ietvēra arī kabineta iekārtošanu un ārsta apmācību magnētiskās rezonanses diagnostikā, kas ir pieejama tikai ārzemēs.

Ozols norādīja, ka līdz šim tuvākie veterinārie MRI kabineti bija Lietuvā un Igaunijā, savukārt Latvijā izmeklēšana tika veikta sadarbībā ar parastajām medicīnas iestādēm, kurās bija aprīkoti MRI kabineti.

Pēc Ozola domām, iekārtas iegāde būtiski palielinās izmeklējumu pieejamību un kvalitāti, kā arī ļaus veikt izmeklējumus, kurus līdz šim Latvijā dzīvniekiem nebija iespējams veikt, piemēram, locītavu patoloģiju izmeklējumus.

Tāpat tiks saīsināts gaidīšanas laiks uz izmeklējumiem, tādējādi samazinot hronisku komplikāciju skaitu dzīvniekiem un palielinot izredzes izdzīvot un pilnībā izveseļoties.

SIA Sensovet apgrozījums 2021. gadā bija 117 692 eiro un peļņa 45 126 eiro. Uzņēmums tika reģistrēts 2017. gadā, tā pamatkapitāls ir pieci eiro, un tā īpašnieks ir Aleksandrs Ozols.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Insaiders atklāj budžeta viedtālruņa Moto G Power 2023 kvalitatīvus attēlus Previous post Insaiders atklāj budžeta viedtālruņa Moto G Power 2023 kvalitatīvus attēlus
Tikai caur priekšējām durvīm! Rīgas satiksme jaunā sistēma ir palielinājusi biļešu reģistrāciju Next post Tikai caur priekšējām durvīm! Rīgas satiksme jaunā sistēma ir palielinājusi biļešu reģistrāciju