Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 2 Sekunde(-s)

Rīgā atsevišķās vietās slēgtā Krišjāņa Valdemāra ielas posma rajonā veidojas sastrēgumi, liecina informācija vietnē “balticmaps.eu”.

Sastrēgums izveidojies Miera ielā no Annas ielas līdz Tallinas ielai. Palēnināta satiksme ir arī citviet Miera ielā un Zirņu ielā.

Tālāk no satiksmei slēgtās vietas sastrēdzis ir arī Bruņinieku ielas posms pie Dailes teātra. Tāpat sastrēgums izveidojies Dzirnavu ielas posmā no Brīvības ielas līdz Valdemāra ielai.

LETA jau ziņoja, ka bīstamības dēļ Rīgā uz nenoteiktu laiku slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielas posmā no Šarlotes ielas līdz Alojas ielai, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus ņemt vērā ierobežojumus, plānojot nākamās nedēļas maršrutus.

Sestdienas vakarā Rīgā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu ēku Krišjāņa Valdemārā ielā, jo tajā izveidojušās plaisas.

VUGD informē, ka plkst.18.52 glābēji saņēma izsaukumu uz Krišjāņa Valdemāra ielu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju daudzstāvu ēkā ir izveidojušās plaisas.

Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkā ir izveidojušās redzamas plaisas un sāka cilvēku evakuāciju. Notikuma vietā sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju tika nodrošināts autobuss evakuēto cilvēku izmitināšanai.

Informācija par ēkas stāvokli nodota Rīgas pilsētas būvvaldei. Uz notikuma vietu bija devušies 23 glābēji.

VUGD informē, ka no divām blakus esošām ēkām sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju evakuēti 33 cilvēki, suns un divi kaķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Nedēļas vidū laiks kļūs aukstāks
Next post “Latvijas pasts” izdos pastmarku par godu Endzelīna 150. jubilejai