Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 12 Sekunde(-s)

Par bērnu sišanu un Valsts policijas reakciju sociālajos tīklos pastāstīja kāda Rīgas Imantas apkaimes iedzīvotāja.

“Vakar pie Imantas sporta centra, bēgot no jauniešu pūļa (apmēram 20 pusaudžu), plkst. 19.32 trīs pusaudži paslēpās manā dzīvoklī. Vēl viens paslēpās pie mūsu kaimiņiem. Vienam no viņiem nepaveicās, un viņu noķēra.

Pulksten 19:35 es piezvanīju policijai un pastāstīju, kas noticis. Uzbrukušie pusaudži turpināja stāvēt sardzē pie mūsu mājas. Pulksten 19:43 viņi redzēja, kā viņu draugu, kas slēpās manā mājā, aizved Imantas meža virzienā.

Pēc sievietes teiktā, policija ieradās tikai 55 minūtes pēc zvana. Pēc sievietes teiktā, policija ieradās “ar pilnīgu vienaldzību. Viņi neieviesās un nespēja adekvāti aprunāties ar pārbiedētajiem bērniem.

Šajā laikā uz Imantas mežu tika aizvests bērnu draugs. Internetā ir šis videoieraksts:

Kāds Kaspars Pudniks pauda savu viedokli sociālajā tīklā Facebook. Viņš atbildību no Iekšlietu ministrijas pārcēla uz Izglītības ministriju: “Tā ir visa “Skola 2030″ izglītības reforma visā tās krāšņumā!”.

“Dievs vien zina, cik bieži bērni Latvijā piedzīvo šādu vardarbību. Cik daudz bērnu ir tikuši šādi ļaunprātīgi izmantoti, bet nav pat pastāstījuši vecākiem. Cik daudz Latvijā ir bandu. Un kurš par to uzņemsies atbildību?” brīnījās Pudniks.

Jāpiebilst, ka ne Iekšlietu ministrija, ne Izglītības ministrija pagaidām nav komentējusi šo cīņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Horoskops 2023. gada 8. maijam katrai zodiaka zīmei
Next post Nedēļas nogalē slēgts: Vai LR valdība iejauksies tirdzniecības centru darbībā?