Lasīšanas Laiks:53 Sekunde(-s)

Rīgas pašvaldība no šodienas četras nedēļas nogales oktobrī un novembrī piedāvās iedzīvotajiem iespēju bez maksas nodot savāktās nokritušās koku un krūmu lapas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.

Lapu nodošana notiks 33 vietās Rīgas apkaimēs līdz 27.novembrim, galvenokārt sestdienās un svētdienās, bet dažās vietās arī atsevišķās darba dienās.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka lapas nevar nodot maisos – tās nodošanas punktos būs jāizber. Tāpat arī iztukšotie maisi katram iedzīvotājam pēc tam ir jāsavāc pašam. Iedzīvotājiem jāievēro, ka lapas nedrīkst iepriekš atvest un atstāt, kā arī lapām nedrīkst būt citu atkritumu piemaisījumu. 

Uz nodošanas punktiem nedrīkst vest nolietotu sadzīves tehniku, mēbeles vai būvgružus, vai lapas samaisīt ar sadzīves atkritumiem.

Katrā no lapu savākšanas projekta norises dienām piedalīsies Rīgas pašvaldības Centrālās administrācijas Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes pārstāvji (TLP), sekojot līdzi situācijai, koordinējot lapu nodošanu, kontrolējot specializētā atkritumu savākšanas transporta virzību, kā arī iespēju robežās palīdzot iedzīvotājiem izbērt lapas no maisiem.

Lapu savākšanas punktos pastiprināti patrulēs Rīgas pašvaldības policija, lai novērstu vai ierobežotu nesankcionētu atkritumu izmešanu.

Pērn iedzīvotāji šādi nodeva 2500 tonnas lapu, savukārt 2021.gadā – 2083 tonnas.

One thought on “Rīgā sākas koku un krūmu lapu bezmaksas nodošana

  1. Wow, fantastic blog layout! How lengthy have you
    been blogging for? you make blogging glance easy. The overall glance of your web site
    is magnificent, as neatly as the content material! You can see similar here dobry sklep

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Būsim reāli…” Usiks izteicies par savas karjeras noslēgšanu
Next post Par diviem miljoniem eiro pārbūvēta Grenctāles galvenā iela