Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Rīgas autoostā divu vīriešu ceļojumu koferos atrasti pieci kilogrami marihuānas, kas bija paredzēti nogādāšanai uz Igauniju, informēja Valsts policija.

Policija bija saņēmusi informācija par kurjeriem, kuri ved narkotiskās vielas no Spānijas uz Igauniju. Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrota viņu identitāte, un 20.janvārī likumsargi Rīgas autoostā aizturēja pirmo kurjeru – Latvijas pilsoni. Viņa čemodānā konstatēti 2,5 kilogrami marihuānas. Savukārt veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā, tika konstatēti arī desmit gramu kokaīna.

Nākamajā dienā Rīgas autoostā aizturēts arī otrs kurjers – Igaunijas pilsonis, kura līdzi paņemtajā koferī arī atrasti 2,5 kilogrami marihuānas.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturēšanas brīdī vīrieši bija ceļā no Spānijas uz Igauniju, un Latvijā viņiem bija ieplānota pārsēšanās citā autobusā.

Latvijas valstspiederīgais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar ekonomiskajiem noziegumiem, savukārt otrs vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šīs personas ilgstoši nodarbojušās ar narkotiku pārvadāšanu no Spānijas un Igauniju, saņemot par to naudas atlīdzību.

Vīriešiem draud brīvības atņemšana no trim līdz desmit gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Naktī uz piektdienu Latvijā vēl līs un snigs
Next post Elksniņš izstājas no “Saskaņas”