Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

Valsts policija aizdomās par gājējas aplaupīšanu Rīgas centrā aizturējusi agrāk par narkotiku lietošanu sodītu sievieti, portālu informēja Valsts policija.

Pirmdien policijā vērsās kāda sieviete, kura ziņoja, ka Lāčplēša ielā viņai uz ielas uzbrukusi nepazīstama sieviete. Ļaundare, piedraudot ar ierocim līdzīgu priekšmetu, mēģinājusi viņai nolaupīt somu.

Likumsargi ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kur redzama iespējamā vainīgā persona, un viņas foto tika izplatīts masu medijos.

Atsaucoties uz sludinājumu, ar policiju sazinājās iedzīvotāja, kura bija redzējusi šo personu pilsētā. Policija izskaitļoja precīzu personas atrašanās vietu un 21.martā viņu aizturēja.

Aizturētā dzimusi 1999.gadā un iepriekš sodīta par uzbrukumu pašvaldības policijas darbiniekam un narkotisko vielu lietošanu. Arī šoreiz personu pārmeklējot, viņas personīgajās mantās tika atrastas, iespējams, narkotiskās vielas, kam nozīmēta ekspertīze.

Aizturētā persona atrodas izolatorā, un drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Talsu novada pašvaldība plāno iegādāties un uzstādīt 1164 jaunus LED gaismekļus Previous post Talsu novada pašvaldība plāno iegādāties un uzstādīt 1164 jaunus LED gaismekļus
Opel Grandland krosovera pēctecis gaidāms 2024. gadā. Next post Opel Grandland krosovera pēctecis gaidāms 2024. gadā.