Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Šodien plkst.10 Rīgas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” sāksies suņu socializēšanas programma “Robina skola”, aģentūru LETA informē patversmē.

“Robina skolas” mērķis ir veicināt patversmes suņu socializāciju un paklausību, tādējādi palielinot to izredzes atrast jaunus saimniekus.

Kā norāda patversmē, programma sastāv no 20 nodarbībām, kuras vadīs kinoloģe Jūlija Elsa. Notiks gan lekcijas, kurās dalībnieki uzzinās informāciju par suņu audzināšanu, psiholoģiju un socializāciju, gan arī praktiskie vingrinājumi grupās, strādājot ar patversmes suņiem vai kucēniem. Noslēgumā jūnijā paredzēts “Robina skolas” izlaiduma pasākums.

“Robina skolas” nodarbības piemērotas gan iedzīvotājiem, kuriem nav sava suņa, bet kuri vēlās nodarboties un kontaktēties ar suņiem, gan iedzīvotajiem, kuriem ir savs suns un kuri vēlas labāk saprast suņu psiholoģiju un uzvedību.

Nodarbības notiek katru svētdienu no plkst.10 līdz 13 Mežapurva ielā, Rīgā.

Dzīvnieku patversme “Labās mājas” ir lielākā suņu un kaķu patversme Rīgā. “Labās mājas” ir vienīgā dzīvnieku patversme Latvijā, kas darbojas tikai uz sabiedrības ziedojumu pamata speciāli patversmes dzīvniekiem projektētā un uzbūvētā ēkā, kur visi dzīvnieki mīt iekštelpās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Patversmes kaķis: mīti un realitāte Previous post Patversmes kaķis: mīti un realitāte
Diena aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem Next post Diena aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem