Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

“Rīgas meži” aicina necirst sev Ziemassvētku eglīti Rīgas un Pierīgas mežos, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Ieva Bērziņa.

Uzņēmums aicina tā plašās teritorijas izmantot atpūtai, pastaigām, ziemas baudīšanai.

“Rīgas mežu” teritorijas atrodas galvaspilsētā un apmēram 40 – 50 kilometru rādiusā ap to, pamatā – Ādažu, Ķekavas, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu un Salaspils novados, kā arī Limbažu pusē.

Uzņēmuma aprūpēto mežu teritorijas var atrast “mdps.rigasmezi.lv”.

“Rīgas mežu” teritorijās ir dabas daudzveidība un vērtības, kas reti sastopamas lielu pilsētu un to tuvumā esošajos mežos. Arī egles uzņēmuma mežos sastopamas reti – to ir tikai nepilni 10%. Turklāt tās ir speciāli audzētas kokaudzētavā “Norupe”, lielākoties pašu stādītas mežā.

SIA “Rīgas meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums. Tas apsaimnieko 62 000 hektāru meža, 399 hektārus Rīgas parku un apstādījumus, kā arī atbild par kultūras un atpūtas parku Mežaparks. 2022.gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 21,35 miljonus eiro, bet peļņa sasniedza 2,14 miljonus eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Atvainojiet, ka tik daudz reju.” Latviešus aizkustina kāda suņa vārdā rakstīts paziņojums
Next post Kā bērnam paskaidrot, kādēļ Ziemassvētku vecītis vienam dāvanā atnes jaunāko telefona modeli, bet citam – tikai zeķītes?