Lasīšanas Laiks:44 Sekunde(-s)

Turpinoties Malienas un Hipokrāta ielas rotācijas apļa izbūves darbiem, no 15. maija tiks slēgta satiksme Malienas ielā, posmā starp Hipokrāta un Eizenšteina ielu, līdz ar to 15. un 21. autobuss kursēs pa apvedceļu, bet 35. trolejbuss atsāks kursēt pamatmaršrutā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā “Rīgas satiksme”.

  1. autobuss virzienā uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Šmerļa ielai, tālāk pa Šmerļa ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Mežciema ielu, Hipokrāta ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Imantu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Hipokrāta ielai, tālāk pa Hipokrāta ielu, Mežciema ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Šmerļa ielu un tālāk pa maršrutu.

  1. autobuss virzienā uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Sergeja Eizenšteina ielai, tālāk pa Sergeja Eizenšteina ielu, Mežciema ielu, Hipokrāta ielu, Malienas ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Dārziņiem autobuss kursēs pa maršrutu līdz Malienas ielai, tālāk pa Malienas ielu, Hipokrāta ielu, Mežciema ielu, Sergeja Eizenšteina ielu un tālāk pa maršrutu.

Previous post Latvijā oficiāli sākas peldsezona
Next post Līdz pat +25 grādiem. Sinoptiķi izsaka prognozi nedēļas nogalei