Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 21 Sekunde(-s)

Organizācija “Bezvests.lv” sadarbībā ar Valsts policiju sestdien, 27.maijā, sākusi vērienīgu pazudušās septiņgadīgās Justīnes Reinikovas meklēšanas misiju.

Organizācija iepriekš aicināja atsaukties brīvprātīgos, norādot, ka būtu nepieciešami ap 1500 meklēšanas operācijas dalībnieku.

Iepriekš organizācija skaidroja, ka no operācijas dalībniekiem tiek sagaidīta nopietna attieksme pret misijas mērķi, kā arī gatavība pakļauties organizatoru dotajiem norādījumiem. Pirmo reizi obligāta prasība dalībai meklējumos – telefonā uzstādīta lietotne “Bezvests”, kā arī ir nepieciešama neierobežota piekļuve internetam. Šī lietotne ir īpaša ar to, ka zīmēs karti, tas ir – fiksēs zonas, kuras būs apstaigājuši brīvprātīgie meklētāji. Vienlaikus ar šīs lietotnes starpniecību štābs varēs koordinēt brīvprātīgo aktivitātes.

“bezvests.lv” dibinātājs un vadītājs Aleksandrs Faminskis iepriekš pauda, ka šī būs vismasveidīgākā meklēšanas operācija 14 gadu ilgajā “bezvests.lv” pastāvēšanas vēsturē.

Jau vēstīts, ka septiņus gadus vecā Justīne pazuda 5. maijā. Meitene pēdējoreiz tika redzēta Rēzeknes novadā, Nautrēnu pagastā, Rogovkā.

Policija atgādina, ka Justīne bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums 124 centimetri, gaiši mati līdz pleciem.

Valsts policija aizvien aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu meitenes atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālruņa numuru 67 006 734 vai 110.

Kopš meitenes pazušanas jau vairākkārt organizētas meklēšanas operācijas.

“Bezvests.lv” ir nekomerciāla organizācija, kas palīdz tuviniekiem un policijai meklēt pazudušus cilvēkus. Tā ir Valsts policijas stratēģiskais partneris, kopš 2013.gada Eiropas organizācijas “Missing Children Europe” dalībniece un kopš 2017.gada – Amerikas tirdzniecības palātas dalībniece. Biedrība “Bezvests.lv” dibināta 2009.gadā, tās vadītājs ir Aleksandrs Faminskis. Kopš 2019.gada biedrības patronese ir Vaira Vīķe-Freiberga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pierīgā, netālu no Olaines, izcēlies plašs meža ugunsgrēks
Next post Sinoptiķi nāk klajā ar laikapstākļu prognozi nākamajai nedēļai