Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Jēkabpilī ūdens līmenis krītas, bet situācija joprojām ir saspringta, ierakstā “twitter.com” norāda Valsts prezidents Egils Levits, pozitīvi novērtējot situācijā iesaistīto atbildīgo pušu labo sadarbību.

Levits situāciju Jēkabpilī pārrunājis ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV), un uzsver, ka Jēkabpils pašvaldība un visi dienesti “strādā optimāli un ka valdības un pašvaldības sadarbība ir ļoti laba”.

“Jēkabpils ir nodrošināta gan ar cilvēkiem, kuri piedalās glābšanas darbos, gan tehniku,” pauž Valsts prezidents skaidrojot, kāpēc izsludināt ārkārtējo situāciju pašlaik nav nepieciešams. Levits apņēmies turpināt sekot līdzi situācijas attīstībai.

Kā ziņots, pirmdien plkst.5 ūdens līmenis Jēkabpils novērojumu stacijā bija 8,24 metri virs nulles punkta. Augstākais ūdens līmenis – 8,92 metri – tika sasniegts sestdien ap plkst.9, un tas bija tikai piecus centimetrus zemāks par 1981.gada pavasara plūdu rekordu.

Pēdējās divās diennaktīs ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils pazeminās nepārtraukti, taču lēni. Iesākumā tas kritās par vienu centimetru stundā, patlaban tas samazinās par diviem centimetriem stundā. Upe Jēkabpilī aizvien ir piepildīta ar vižņiem, ledus kustība ir minimāla.

One thought on “Saglabājoties saspringtai situācijai Jēkabpilī, Levits uzteic iesaistīto sadarbību

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

“Latvijas pasts” izstrādājis risinājumu rēķinu svītrkodu skenēšanai Previous post “Latvijas pasts” izstrādājis risinājumu rēķinu svītrkodu skenēšanai
Jēkabpils reģionālajā slimnīcā atsākta pacientu uzņemšana pilnā apjomā Next post Jēkabpils reģionālajā slimnīcā atsākta pacientu uzņemšana pilnā apjomā