Lasīšanas Laiks:56 Sekunde(-s)

Šodien no plkst.7 sākas elektroniska pieteikšanās bērnu uzņemšanai 1.klasē Ogres pilsētas skolās, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Reģistrācijas pieteikumu vecāki vai cits bērna likumiskais pārstāvis aizpilda elektroniski pašvaldības mājaslapā “www.ogresnovads.lv”.

Ja vecākiem rodas jautājumi vai neskaidrības, tad no 2023.gada 1.februāra Ogres novada Izglītības pārvalde nodrošina konsultācijas, sazinoties pa tālruni 65 055 382, vai izmantojot e-pastu “izglitiba@ogresnovads.lv”.

Aizpildot pieteikumu pašvaldības mājaslapā, vecāks ievada prasīto informāciju elektroniskajā pirmklasnieku reģistrācijas formā, kur izvēlas vienu no Ogres skolām, ieraksta bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu, bērna deklarēto dzīvesvietas adresi, bērna faktisko dzīvesvietas adresi, ja tā atšķiras no deklarētās.

Pašvaldība uzsver, ka svarīgi precīzi norādīt visu prasīto informāciju, arī informāciju par bērna māsu vai brāli, ja kāds no ģimenes jau mācās izvēlētajā izglītības iestādē pamatizglītības programmā.

Iesniedzot aizpildīto pieteikumu, parādīsies informācija, ka pieteikums ir reģistrēts Ogres novada pašvaldības datu bāzē un pieteikuma iesniedzējs saņems pieteikuma reģistrācijas numuru.

Šo numuru nepieciešams saglabāt, izdrukāt vai pierakstīt, jo pēc tā vecāki varēs sekot informācijai par bērnam piešķirto vietu rindā izvēlētajā izglītības iestādē.

Ogres pilsētā skolēnus 1.klasē uzņems Ogres 1.vidusskolā, Ogres Centra pamatskolā un Jaunogres vidusskolā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Slēdz Ventspils slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punktus Previous post Slēdz Ventspils slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punktus
Ventspils un Ogres novados samazināsies siltumenerģijas tarifi Next post Ventspils un Ogres novados samazināsies siltumenerģijas tarifi