Lasīšanas Laiks:50 Sekunde(-s)

Salaspilī par ūdenssaimniecības pakalpojumiem būs jāmaksā 3,08 eiro par kubikmetru, kas ir par 35,7% vairāk nekā šobrīd, liecina oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lēmums par SIA “Valgums-S” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem.

Līdz 30.aprīlim Salaspilī par ūdensapgādes pakalpojumiem būs jāmaksā 1,32 eiro par kubikmetru, kas ir par 45,1% vairāk nekā patlaban, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs pieaugs par 29,4% – līdz 1,76 eiro par kubikmetru.

Savukārt no 1.maija ūdensapgādes pakalpojumu tarifs pieaugs vēl par 4,5% un sasniegs 1,38 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – vēl par 6,3% un būs 1,87 eiro par kubikmetru.

Šobrīd “Valgums-S” lietotājiem par ūdensapgādes pakalpojumiem jāmaksā 0,91 eiro par kubikmetru, bet par kanalizācijas pakalpojumiem – 1,36 eiro par kubikmetru.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Valgums-S” reģistrēta 1997.gadā un tās pamatkapitāls ir 5,835 miljoni eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 1,77 miljoni eiro un peļņa – 218 000 eiro. “Valgums-S” pieder Salaspils novada pašvaldībai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Siguldas novada skolās sākas bērnu reģistrācija mācībām 1.klasē Previous post Siguldas novada skolās sākas bērnu reģistrācija mācībām 1.klasē
Augšdaugavas un Krāslavas novados stājas spēkā izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Next post Augšdaugavas un Krāslavas novados stājas spēkā izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos