Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Samsung ir sācis atjaunināt fanu izgatavotos viedtālruņus Eiropā. One UI 5.1 programmaparatūra tagad ir pieejama Samsung Galaxy S20 FE un Galaxy S21 FE.

Kas ir zināms
Samsung Galaxy S20 FE gadījumā mēs runājam par Eiropas versiju ar 5G mobilo sakaru atbalstu. Programmatūras numurs ir G990B2XXU1EWAJ. Jaunākajam modelim ir programmaparatūras numurs G990B2XXU1EWAJ. Varat pārbaudīt, vai ir pieejams atjauninājums, izmantojot iestatījumus.

Atjauninājumu saraksts ir tāds pats kā dārgākiem modeļiem Galaxy S20 / Galaxy S21 / Galaxy S22. Jaunajā programmaparatūrā ir uzlabots vairāku logu režīms un DeX, ieviesti jauni kameru iestatījumi un novērstas lietotāja interfeisa kļūdas.

One UI 5.1 pamatā ir operētājsistēma Android 13. Samsung Galaxy S20 FE 5G atjauninājums ir pieejams Austrijā, Šveicē, Īrijā, Slovākijā, Čehijā, Rumānijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Spānijā, Nīderlandē, Portugālē, Lielbritānijā, Francijā, Slovēnijā, Itālijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Grieķijā, Vācijā, Luksemburgā un Bulgārijā.

Samsung Galaxy S21 FE gadījumā valstu saraksts nav tik garš, taču drīzumā tas palielināsies. Atjauninājums tagad ir pieejams Čehijā, Īrijā, Nīderlandē, Rumānijā, Horvātijā, Vācijā, Spānijā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē, Grieķijā, Maķedonijā, Itālijā, Austrijā, Ungārijā, Slovākijā, Polijā, Portugālē un Ungārijā.

Avots: Sammobile (1, 2)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Meizu publicējis pirmo informāciju par flagmani Meizu 20
Next post Mākslīgais intelekts vairāk nekā 17 stundas kontrolē iznīcinātāju F-16 VISTA