Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Kopš Galaxy S20 Ultra iznākšanas Samsung ir aktīvi popularizējis kosmosa tālummaiņas režīmu, kas paredzēts mēness fotografēšanai. Tomēr kāds Reddit lietotājs ir atklājis, ka ražotājs “vilto” Mēness attēlus, lai tie izskatītos krāsaināki un reālistiskāki.

Ko tas nozīmē
Veicot “izmeklēšanu”, lietotājs no interneta paņēma parastu Mēness attēlu, samazināja to līdz 170×170 pikseļu izmēram un atvēra to citā ierīcē. Taču viņš neapstājās arī pie tā: viņš palielināja attēlu, lai padarītu to izplūdušu, un izslēdza apgaismojumu telpā. Pēc tam viņš nofotografēja savu Samsung viedtālruni kosmosa tālummaiņas režīmā.

Rezultātā flagmanis nesagatavoja izplūdušu fotoattēlu, bet gan augstas kvalitātes, detalizētu attēlu.

Izrādās, Samsung izmanto mākslīgo intelektu, lai precizētu detaļas. Šis neironu tīkls ir apmācīts, izmantojot lielu skaitu mēness fotogrāfiju – no pilnmēness līdz pusmēness pusmēnesim. Tāpēc tas spēj pievienot elementus, kurus kameras sensors nespēj uztvert.

No vienas puses, reklāmās tas nav minēts, bet, no otras puses, Samsung jau pagājušajā gadā apgalvoja, ka izmanto mākslīgo intelektu, lai uzlabotu Mēness fotogrāfiju detaļas. Vai, jūsuprāt, to varētu uzskatīt par krāpšanu un viltošanu?

Avots: Reddit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Krievijas bruņotie spēki pirmo reizi izmantoja viedās bumbas JDAM-ER analogu, taču lidojuma laikā tai nokrita spārni
Next post 5 kafijas dzērienu miļotāju kļūdas, kas var maksāt viņiem veselības