Samsung Galaxy Z Fold 5 varētu saņemt jaunu 4 nm procesoru un S Pen slotu

author
1 minute, 5 seconds Read

Kamēr Samsung aktīvi gatavojas sava flagmaņa Galaxy S23 klāsta atklāšanai un izlaišanai, iekšējās informācijas sniedzēji jau publicē informāciju par nākamo salokāmo viedtālruni Samsung Galaxy Z Fold 5.

Ko sagaidīt
Tātad, saskaņā ar noplūdi, salokāms viedtālrunis būs aprīkots ar 4 nm Qualcomm mikroshēmu Snapdragon 985 5G. Tomēr tas nav oficiālais nosaukums – visticamāk, zem tā ir Snapdragon 8 Gen 2 testa versija.

Ziņojumā arī teikts, ka Galaxy Z Fold 5 izmēri mainīsies: korpusa biezums palielināsies no 6,3 mm līdz 6,5 mm un svars palielināsies no 263 gramiem līdz 275 gramiem. Lai gan tam nav apstiprinātu iemeslu, varam pieņemt, ka svaru ir ietekmējušas vai nu atjauninātās kameras, vai palielināta akumulatora ietilpība. Iepriekšējā ziņojumā bija teikts, ka 10 megapikseļu priekšējā kamera tiks aizstāta ar 12 MP kameru. Samsung pagājušajā gadā atjaunināja tikai galveno kameru un telefoto objektīvu, tāpēc mēs šaubāmies, vai Fold 5 saņems jaunus aizmugures sensorus.

Savukārt korpusa biezums varētu būt palielinājies, jo ir pievienots slots S Pen pildspalvas pildspalvai. Starp citu, Fold 4 atbalsta elektronisko pildspalvu, taču tam nav atsevišķa slota.

Avots: GizmoChina

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: