Santa Monika iepazīstināja ar spēlētāju statistiku par gadu spēlē God of War: Ragnarok un publicēja LoFi izlasi, pamatojoties uz spēles kompozīcijām

0
(0)

PlayStation un Santa Monica turpina svinēt God of War: Raganrok pirmo gadadienu. Pirmkārt, izstrādātāji izlaida pirmsizlaides kļūdu izlasi un Kratos breiku, un tagad viņi ir kopīgojuši spēlētāju statistiku un daudz ko citu.

Kas ir zināms

Gada laikā spēlētāji glāstīja Speci un Svanna vairāk nekā 1,5 miljonus minūšu, uzvarēja vairāk nekā 35 miljonus berserkeru dvēseļu, uzvarēja Valkīras karalieni vairāk nekā 2,6 miljonus reižu, nogalināja miljoniem ienaidnieku Muspelheimas izaicinājumos un daudz ko citu. Sīkāku informāciju var atrast zemāk esošajā fotoattēlā:

Vietnē YouTube tika publicēta arī 30 minūšu gara LoFi kompilācija, kas balstīta uz spēles kompozīcijām, kuras autors ir komponists Bear McCreary. Tāpēc, ja spēlē esat mūzikas cienītājs un jums ir jāieslēdz kaut kas fonā, lai tas darbotos, šī izvēle ir paredzēta jums.

Tiem, kas nezina

God of War: Ragnarok ir pieejams PlayStation 4/5. Spēle saņēma 94 punktu skaitu no kritiķiem un 8 no spēlētājiem no Metacritic , un tā ir iekļauta arī “Metacritic Must-Play” sarakstā. Arī saskaņā ar gamefa Ragnarok saņēma 104 balvas. 2022. gadā tikai Elden Ring bija vairāk — 436.

Avots: playstation

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »