Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 39 Sekunde(-s)

Sestdien, 11. martā, Latvijā vietām līst sasalstošs lietus, stipri snieg un sasalst logi. Iedzīvotāji sociālajos tīklos aktīvi dalās ar fotoattēliem, kuros redzams, kas notiek stihijas laikā.

Dienas vidū vietām Latvijas dienvidaustrumu rajonos turpināsies sasalstošs lietus, brīdina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

“Latgalē gaidāms stiprs sasalstošs lietus. Temperatūra ir zem nulles un līst. Iedzīvotāji ziņo, ka pat pa pagalmu ir gandrīz neiespējami pārvietoties, lai nekrītētu. Foto no Rēzeknes rajona”.

 

“Un, lai tas būtu labi, mums šeit ir kārtīgi apledojis lietus. Tā izskatās virtuves logs, uz kura jau ir 2-3 mm ledus. Es vairs neiziešu no mājas… Līdz maijam.”

 

Ledus lietus laikā uz ceļiem, dzelzceļiem, vadiem un koku zariem veidojas ļoti spēcīgs apledojums.

“Sasalstošs lietus, krusa, sniegs. Un tā tas iet pa apli vai sinhronizēti.”

 

Izsludināts oranžās krāsas brīdinājums, kas būs spēkā līdz šodienas plkst. 23.00.

Šis brīdinājums nozīmē, ka iedzīvotājiem jābūt gataviem tam, ka apledojums var traucēt satiksmi uz ceļiem, dzelzceļu, gaisa satiksmi, kā arī gājēju kustību utt.

Pārvietojoties pa ceļiem, esiet ļoti uzmanīgi un plānojiet pavadīt vairāk laika uz ceļa.

Latvijas centrālajos un austrumu reģionos ir izsludināts dzeltenais brīdinājums par stipru snigšanu, kas būs spēkā līdz šodienas pēcpusdienai plkst. 20.00.

Sestdien, ciklona centram šķērsojot valsts austrumu daļu, Latvijas centrālajos un austrumu reģionos gaidāma stipra snigšana, un sniega segas biezums palielināsies no pieciem līdz deviņiem centimetriem. Snigšanas laikā ceļi būs slideni un brīžiem pasliktināsies redzamība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ķīna sabotēja starptautisko izmeklēšanu par covid izcelsmi, un ASV atkal runā par laboratorijas noplūdi. Tātad tas tomēr bija vīruss no mēģenes?
Next post Horoskops 2023. gada 12. martam katrai zodiaka zīmei