Sensācija Čempionu līgā – “Lille” uzveic Madrides “Real”

Anglijas premjerlÄ«gas klubs Birmingemas “Aston Villa” futbolisti otrdien savā laukumā UEFA Čempionu lÄ«gas grupas turnÄ«ra otrās kārtas spēlē pārspēja Minhenes “Bayern”, bet Francijas klubs “Lille” mājās pieveica Madrides “Real”.

Čempionu lÄ«gas grupas turnÄ«ra debitante “Aston Villa” svinēja uzvaru ar 1:0 (0:0).

Vienīgos vārtus 79.minūtē guva Džons Durans.

22.minūtē bumba vēlreiz pabija viesu vārtos, taču Pau Torresa gūtie vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

ArÄ« “Lille” savā laukumā pieveica “Real” ar 1:0 (1:0).

VienÄ«gos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laika treÅ¡ajā minÅ«tē ar 11 metru soda sitienu guva Džonatans Deivids, raidot bumbu vārtu labajā stÅ«rÄ« – 1:0. Soda sitiens tika pieÅ¡Ä·irts par viesu pussarga Eduardu Kamavingas spēli ar roku savā soda laukumā.

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm.

Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS Čempionu lÄ«gas kvalifikācijas otrās kārtas duelÄ« divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei “Bodo”/”Glimt”, sacensÄ«bas turpinot UEFA Eiropas lÄ«gā.

Sacensību fināls notiks 2025.gada 31.maijā Minhenē.

Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides “Real” futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes “Borussia”.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.