Lasīšanas Laiks:41 Sekunde(-s)

Valsts policija (VP) ar papildspēkiem otrdien turpina Rēzeknes novada Rogovkā pazudušās septiņus gadus vecās Justīnes meklēšanas darbus, kas pagaidām nav sekmējušies panākumiem, pastāstīja VP Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Viņa stāstīja, ka turpinās fiziskie meklēšanas darbi apkārtnē, kurā bērns pazuda.

Policijas pārstāve apliecināja, ka tiek izskatītas dažādas Justīnes pazušanas versijas, pamatā tiek strādāts pie versijas, ka meitene pati kaut kur aizgājusi vai apmaldījusies.

Meitene no savām mājām Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā izgāja 5.maija vakarā un kopš tā laika nav atrasta. Meitenei ir veselības problēmas un viņa nerunā.

Justīne bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums ir 124 centimetri, meitenei ir gaiši mati līdz pleciem. Valsts policija aizvien aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu meitenes atrašanu, zvanīt uz tālruņa numuriem 67 006 734 vai 110.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Tecno atklāj Camon 20, Camon 20 Pro un Camon 20 Pro 5G viedtālruņus ar MediaTek procesoriem un 120 Hz AMOLED ekrāniem
Next post Trešdien gaidāmi pat +20 grādi