Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Sestdien, 17. decembrī, Latvijā saglabāsies sals, vietām gaidāma migla un sarma, daudzviet būs augsts gaisa piesārņojums, prognozē sinoptiķi.

Vietām arī nedaudz uzsnigs, un dienas gaitā daudzviet valstī uzspīdēs saule. Gaidāms lēns vējš un bezvējš.

Zemās gaisa temperatūras un bezvēja ietekmē pieaugs piesārņojošo vielu koncentrācija gaisā. Mikroskopisko putekļu PM2.5 koncentrācija var sasniegt ļoti sliktu līmeni. Šādos apstākļos ieteicams samazināt fiziskas aktivitātes ārā, jo īpaši cilvēkiem ar elpceļu un sirds un asinsvadu slimībām.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati liecina, ka jau piektdien daudzviet valstī – īpaši Kurzemē – ir slikta gaisa kvalitāte, un sestdien prognozēta tālāka situācijas pasliktināšanās. No svētdienas gaidāma gaisa kvalitātes uzlabošanās.

Gaisa temperatūra tuvākajā naktī pazemināsies līdz -6..-11 grādiem, bet vietām, kur debesis skaidrosies, tā noslīdēs vairākus grādus zemāk. Dienas vidū temperatūra gaidāma -4..-10 grādu robežās.

Rīgā sestdien gaidāms daļēji mākoņains laiks, pārsvarā bez nokrišņiem. Bezvēja ietekmē prognozēta slikta līdz ļoti slikta gaisa kvalitāte. Gaisa temperatūra naktī un dienā svārstīsies starp -5 un -10 grādiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15028591t1h5e27 Previous post ASV publisko tūkstošiem dokumentu par Kenedija slepkavību
15028920t1ha6d4 Next post Francijā daudzdzīvokļu mājā izcēlies ugunsgrēks; desmit bojāgājušie