Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Aizvadītajā diennaktī, kad lielākajā Latvijas daļā braukšanas apstākļi pa autoceļiem bija apgrūtināti, valstī reģistrēti 159 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir vairāk nekā ikdienā.

Kā liecina Valsts policijas apkopotā informācija, 85 ceļu satiksmes negadījumi reģistrēti Rīgas reģionā, pa 21 – Vidzemē un Zemgalē, bet pa 16 – Kurzemē un Latgalē.

Nevienā avārijā gan nav gājuši bojā cilvēki, taču 11 negadījumos ir cietuši kopskaitā 16 cilvēki. 13 no cietušajiem traumas guvuši avārijās Rīgas reģionā.

Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti deviņi dzērājšoferi, tostarp pieci bijuši stiprā reibumā – viņu organismā konstatēts virs 1,5 promilēm alkohola, par ko iestājas kriminālatbildība. Četriem no šiem šoferiem tiks konfiscēti pārkāpuma izdarīšanā izmantotie transportlīdzekļi, bet no viena tiks piedzīta naudas summa transportlīdzekļa vērtībā.

24 stundās kopumā policija par dažādiem pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā noformējusi 438 protokolus, tostarp 89 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 11 par agresīvu braukšanu, liecina policijas apkopotā statistika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Līvānu novadā aizdegusies saimniecības ēka ar malku un graudiem Previous post Līvānu novadā aizdegusies saimniecības ēka ar malku un graudiem
Pirmdien snigšanu vietām var pavadīt pērkons Next post Pirmdien snigšanu vietām var pavadīt pērkons