Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 33 Sekunde(-s)

Horoskops sestdienai, 25. novembrim.

AUNS

Šodien kaut kur aizbrauc – izvēdināt galvu, un padomāt par privātās dzīves tēmām. Harmoniju vari rast pastaigā pa dabas takām vai pie jūras. Kādam prieku sagādās sportiskas aktivitātes.

VĒRSIS

Svarīga privātā dzīve. Sajūta tāda, ka attiecību tēmā nepieciešams „restarts”. Uzaicini mīļoto cilvēku romantiskā izbraucienā. Ja sirds brīva, iespējama iepazīšanās saistībā ar ārzemju tēmu.

DVĪŅI

Šodien paredzamas dažādas sabiedriskas un saviesīgas aktivitātes – jauki brīži draugu kompānijā, pasākumi un izklaides. Vakarā jutīsies tīkami noguris, bet uzlādēts ar pozitīvām emocijām.

VĒZIS

Veiksmes diena. Ja neļausies slinkumam, tev izdosies viss, ko esi plānojis. Mājās daudz saimniecības darbu, bet derētu kaut kur aizbraukt – kaut uz dabas takām vai jūrmalu.

LAUVA

Būsi noskaņots ļoti kritiski, teju vai pret visu un visiem… Mājās vajadzētu veikt dažus pārkārtojumus, taču domas un vēlmes savējiem dari zināmas rāmi, bez uzstājīga balss toņa.

JAUNAVA

Siltu emociju un mīlestības piepildīta diena. Ar prieku rūpēsies par savējiem, arī saimniecības darbi ies no rokas. Brīvajām sirdīm iespējama iepazīšanās.

SVARI

Ģimenes cilvēkiem risināmi pedagoģiskie jautājumi, kā arī jāpievēršas attiecību spodrināšanai. Brīvajiem ļaudīm interesanta tikšanās – sirds sitas strauji, un emocijas bango kā jūra.

SKORPIONS

Mājās svarīgi darbi, kas noteikti jāpaveic, bet sirdslietās emocijas, kas saviļņo līdz sirds dziļumiem. Dažu brīdi nes viļņa virsotnē, dažu brīdi rauj atvarā.

STRĒLNIEKS

Kaut kur aizbrauc un izvēdini galvu. Vēlams – labā kompānijā. Tev ir lieliski draugi, ar kuriem kopā var pasmieties, parunāt un arī paklusēt. Un tā ir vērtība.

MEŽĀZIS

Ar domām vēl būsi aizvadītās nedēļas darbos. Palūdz, lai ģimene un mīļotais cilvēks pret to izturas saprotoši. Brīvajiem ļaudīm iespējama tikšanās ar spilgtu personību.

ŪDENSVĪRS

Saposies, izej sabiedrībā un esi atvērts jauniem kontaktiem. Aizraujošas sarunas, koķetērija un flirts var pāraugt ciešākos kontaktos un nopietnās attiecībās. Svarīgos jautājumos ieklausies intuīcijā.

ZIVIS

Aktīva rosība mājas dzīvē: vari pārkārtot interjeru, iegādāties kādas skaistas lietas, traukus, dekorus, pārklājus, kā arī noteikt jaunu kartību sadzīvē. Mājinieki priecāsies par pārmaiņām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Igaunijā par slepkavību aizturēts 17 gadus vecs jaunietis
Next post Sestdien Latvijā vairākās vietās gaidāma stipra snigšana