Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 25 Sekunde(-s)

Horoskops sestdienai, 28. oktobrim.

AUNS

Naudas tēriņos esi apdomīgs un neļaujies rudens atlaižu vilinājumam. Vakarā izej sabiedrībā – tava pievilcība modinās simpātijas, un iespējami krāsaini piedzīvojumi.

VĒRSIS

Šodien paredzami pasākumi ar ģimeni un daudz emociju sirdslietās. Sarīko mīļotajam cilvēkam romantisku vakaru kamīna gaismā, un izbaudiet divvientulību.

DVĪŅI

Vajadzētu iziet cilvēkos, satikties ar draugiem un apmeklēt kādu pasākumu. Raisīsies saturīgas, intelektuālas sarunas, bet jāsargās no vētrainas bohēmas.

VĒZIS

Mājas darbi mazliet var pagaidīt un arī ģimene un tuvinieki paši tikt galā ar savām problēmām. Atpūties, velti laiku sev, palasi ko noderīgu, noklausies kādu izglītojošu lekciju.

LAUVA

Pasāc kaut ko kopā ar savējiem – apdariet mazos darbiņus mājas saimniecībā un dodieties uz kādu izklaides pasākumu. Brīvajiem ļaudīm iespējama fascinējoša iepazīšanās.

JAUNAVA

Šodien saimnieciskas dabas pasākumi: jāsakārto mājoklis, jāsagrābj lapas, vari arī apmeklēt kādu rudens labumu tirdziņu un parūpēties par ziemas krājumiem.

SVARI

Privātajā dzīvē nemierīgi. Jārunā ar mīļoto, jāuzklausa un jārod kompromiss. Kad esi ticis ar visu skaidrībā, paņem pauzi pats priekš sevis, atpūties un sakārto domas.

SKORPIONS

Šo dienu pavadi mājās, mierīgi rosoties un atpūšoties. Attiecību jomā var saviļņoties emocijas. Ja rodas kāda nesaprašanās, tad nestāsti par to cilvēkiem no malas.

STRĒLNIEKS

Ļoti svarīga privātās dzīves tēma. Ja šobrīd esi viens, iespējama iepazīšanās. Ja tev ir otrā pusīte, tad attiecībām jaunas, košas krāsas piešķirs romantisks pasākums.

MEŽĀZIS

Privātajā dzīvē iespējamas jaunas vēsmas. Brīvajiem ļaudīm ugunīgas kaislības, kas sasilda rudenīgā vakarā. Pāriem jauna dzirksts, kas satuvina ciešāk.

ŪDENSVĪRS

Mājās gūzma saimniecības darbu. Svarīgas arī naudas lietas. Ir rudens gadatirgi, ir atlaižu vilinājums veikalos… Ieskaties makā un kontā un izvērtē tēriņu lietderību.

ZIVIS

Mājās vari sarīkot lielo rudens talku ar jautru ballīti noslēgumā. Svarīga arī privātā dzīve – pāriem jātiek vaļā no rutīnas. Savukārt brīvajiem cilvēkiem iespējama interesanta iepazīšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Porziņģis sekmē “Celtics” uzvaru, Bertāns atkal netiek laukumā
Next post Dzintaru koncertzālē uzstāsies Slovākijas tradicionālās dejas ansamblis