Sestdienas horoskops: 4. novembris

0
(0)

Horoskops sestdienai, 4. novembrim.

AUNS

Svarīga arī attiecību tēma – daudz kas izrunājams un izlemjams. Ja esi brīvais putns, tad saposies un dodies sabiedrībā. Sirdī var iekrist kāda dzirkstelīte, kas silda rudens vakaros.

VĒRSIS

Velti laiku ģimenei, satiecies ar radiem – būs par ko parunāt un visi gūs daudz pozitīvu emociju. Brīvajiem ļaudīm derētu apmeklēt kādu saviesīgu pasākumu, kur iespējama iepazīšanās.

DVĪŅI

Šodien tāds filozofiski apcerīgs garastāvoklis, bet ikdienas pienākumi par sevi atgādinās – jāapdara mājas darbi, kas nedēļas gaitā sakrājušies. Aicini talciniekus.

VĒZIS

Dodies nelielā izbraucienā izvēdināt galvu un esi apdomīgs naudas tēriņos. Savējos lutini ar mēru. Aizraujoši piedzīvojumi iespējami sirdslietās – tā sajūta, kad pakrūtē lido taureņi.

LAUVA

Ar prieku nodosies saimniecības darbiem – jāsakārto mājoklis, jāsakopj āra teritorija, jāizmēģina jaunas kulinārijas receptes. Vari ielūgt pusdienās radus un draugus.

JAUNAVA

Vajag veltīt laiku sev un tuviniekiem. Prieks no izklaidējoša izbrauciena, pastaigas dabā un omulīgas kopā būšanas. Kādam daudz kaislību sirdslietās.

SVARI

Jauka un nesteidzīga diena, kad jādara tas, ko kāro sirds. Vari palutināt sevi ar jauku pirkumu, ģimeni un mīļoto cilvēku ielūgt pusdienās restorānā, apmeklēt izklaides pasākumu.

SKORPIONS

Ieplāno tālāku izbraucienu vai pārgājienu labā kompānijā. Sirdī romantiskas noskaņas un dzīve var uzdāvāt daudz mīlestības. Tā sasildīs sirdi rudens drēgnumā.

STRĒLNIEKS

Labi darbosies intuīcija. Vēlams pabūt vienatnē, padomāt, pafilozofēt – dzims jaunas un noderīgas idejas. Palūdz, lai tuvie cilvēki tavu vēlmi pēc vienatnes respektē.

MEŽĀZIS

Šodien daudz uzmanības prasīs privātā dzīve. Attiecību jomā uzmanies no avantūrām, vieglprātīgiem iedzīvojumiem un neauglīgiem strīdiem.

ŪDENSVĪRS

Privātajā dzīvē pārdomu laiks. Prātosi vai attiecībās viss kārtībā, vai dzīve nav ieslīgusi rutīnā. Dari visu, lai jūtas uzdzirkstī košāk. Šai dienai ir romantikas aura.

ZIVIS

Prieks no neliela ceļojuma. Tas nāks par labu arī attiecībām ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm, iespējams, vajadzēs meklēt atbildi uz jautājumu, kāpēc privātajā dzīvē kaut kas nav tā, kā tu vēlētos.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »