Lasīšanas Laiks:51 Sekunde(-s)

Sestdienas rītā valsts lielākajā daļā līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Gaisa temperatūra +2..+4 grādi, Krievijas pierobežā aptuveni nulle grādu. Augstākā gaisa temperatūra naktī bija +5,8 grādi Dobelē, bet piektdienas vakarā Rucavā termometra stabiņš pakāpās līdz +6,0 grādiem.

Vējš pūš no dienvidu puses, Kurzemē – no rietumiem. Stiprākās vēja brāzmas reģistrētas Liepājas ostā – 22,4 metri sekundē. Valsts lielākajā daļā vēja ātrums brāzmās nav pārsniedzis 15 metrus sekundē.

Naktī austrumu novados sniga un puteņoja, sniega segas biezums Madonā pieauga no 14 līdz 18 centimetriem, Dagdas novērojumu stacijā – no 25 līdz 36 centimetriem.

Rīgā gaisa temperatūra naktī sasniedza +5 grādus, no rīta kļuvis par vienu diviem grādiem vēsāks. Līst. Mērens dienvidu vējš pāriet rietumu vējā.

Maksimālā gaisa temperatūra piektdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -0,6 grādiem Alūksnē līdz +6,0 grādiem Rucavā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 17.februārī bija +23..+24 grādi Portugālē un Spānijas ziemeļrietumos. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu -12..-13 grādi Skandināvijā un Islandē, kā arī -26 grādi Krievijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Rīgas zooloģiskajā dārza lemuriem piedzimis mazulis
Next post Dienas gaitā turpinās līt un snigt, pūtīs brāzmains vējš