Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Bloober Team studijas vadītājs Pjotrs Babieno sniedza lielisku interviju portālam Bankier, kurā dalījās pārdomās par sava uzņēmuma nākotni un īstermiņa plāniem.

Iepriekš jau esam ziņojuši par poļu šausmu filmu izstrādātāju ambiciozajiem plāniem, un tagad jāpievērš uzmanība citai informācijai.

Kas ir zināms
Pēc Pjotra Babeno teiktā, Silent Hill 2 pārtaisījuma izstrāde ir gandrīz pabeigta. Precīzu iznākšanas datumu viņš vēl nav atklājis, jo tas lielā mērā ir atkarīgs no Bloober Team japāņu partneriem no Konami.

Paredzams, ka remake pārspēs iepriekšējās Silent Hill 2 spēles un tiks pārdots vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru, savukārt Bloober Team šausmu spēles reti kad ir pārdotas vairāk nekā 2 miljonos eksemplāru.

Nav īsti skaidrs, kāpēc poļi ir tik optimistiski noskaņoti attiecībā uz Silent Hill franšīzi kopumā, kas nav īpaši populāra, taču, ja spēle būs tik kvalitatīva, ka tai vajadzētu aizraut publiku, – Babeno prognozes varētu piepildīties.

Silent Hill 2 remake būs pieejams tikai personālajiem datoriem un PlayStation 5.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pirmdiena būs mākoņaina
Next post Square Enix ir publicējis krāsainu video par Final Fantasy XVI pasauli. Parādīti arī jauni JRPG spēles kadri no PAX East