Sinoptiķi nāk klajā ar laika prognozi 31. decembrim

author
1 minute, 1 second Read

Ziemassvētkos un gadumijā laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, kas brīžiem atnesīs lietu un sniegu, prognozē sinoptiķi.

Atbilstoši pašreizējai “Global Forecast System” prognozei pirms Ziemassvētkiem palaikam līs, vietām gaidāms arī slapjš sniegs, gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies virs nulles, savukārt 24.decembrī tiek prognozēts lielākoties sauss un saulains laiks, neliels sals.

Svētku turpinājumā, sākot no valsts rietumiem, prognozēti nokrišņi un gaisa temperatūras pakāpeniska paaugstināšanās līdz +1..+6 grādiem, tomēr šīs prognozes ticamība ir zema, jo patlaban nav iespējams precīzi paredzēt, kā virzīsies cikloni.

Arī pēc Ziemassvētkiem un gadumijā iespējams gan lietus, gan sniegs. Sals mīsies ar atkušņiem, uz ceļiem bieži veidosies apledojums.

Tuvākajās dienās Kurzemē un vietām valsts centrālajā daļā gaidāms straujš ūdens līmeņa kāpums upēs, iespējama palieņu un citu zemāko vietu applūšana. Tā kā Ziemassvētkos gaidāms kaut īslaicīgs sals, plaši pali netiek prognozēti, un valsts austrumu daļā ūdens līmenis dažās upēs nemaz nepaaugstināsies.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: