Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 42 Sekunde(-s)

Par to, kādas kaķu šķirnes tiek uzskatītas par visinteliģentākajām – lasiet materiālā.

Dažām kaķu šķirnēm ir augstāks intelekts un labāka atmiņa. Turklāt daži ir pat apmācāmi un var izpildīt komandas.

Lasiet par to, kuras kaķu šķirnes tiek uzskatītas par gudrākajām.

Meinas diena

Sena kaķu šķirne, kas cēlusies no Meinas Ziemeļamerikā. Maine Coons ir īsti milži, jo dažu tēviņu svars var sasniegt vai pat pārsniegt 10 kg.

Arī šie četrkājainie dzīvnieki spēj ne tikai saprast cilvēku komandas, bet arī tās izpildīt. Tiesa, dzīvnieks ne vienmēr var jūs ieklausīties, jo, tāpat kā citi kaķi, viņi paši izlemj, ko darīt.

Šīs šķirnes kaķiem ļoti patīk arī spēlēties un labi saprasties ar bērniem un citiem dzīvniekiem.

Norvēģijas meža kaķis

Šī kaķu šķirne ir arī liela izmēra. Turklāt to biezās un garās kažokādas dēļ dzīvnieki izskatās lielāki, nekā patiesībā ir.

Šiem kaķiem nav nepieciešama īpaša aprūpe. Tos uzskata par spēcīgiem, izturīgiem, aktīviem un veikliem dzīvniekiem.

Šīs šķirnes kaķiem ļoti patīk staigāt vieni, taču viņiem patīk arī cilvēku kompānija. Norvēģijas meža kaķis ir vēss pret bērniem, taču nekad neizrāda agresiju, un, ja ir pārmērīga uzmanība, tas vienkārši aizbēg.

Scottish fold

Šo šķirni sauc arī par Scottish Fold. “Skoti” bauda nemainīgi augstu popularitāti ne tikai skaistā izskata, bet arī mierīgā rakstura un augstā intelekta līmeņa dēļ.

Patiesībā šiem dzīvniekiem ļoti ātri var iemācīt dažādus trikus un trikus. Viņiem patīk aktīvas spēles un laika pavadīšana ar ģimeni. Šie kaķi viegli saprotas arī ar citiem dzīvniekiem.

Munčkins

Munčkiniem ir īsas kājas, bet pārējās ķermeņa proporcijas ir tādas pašas kā citām šķirnēm. Šādi dzīvnieki ir diezgan kustīgi, ļoti ātri skrien un labi kāpj kokos.

Šķirnes augstais intelekts ir acīmredzams pastāvīgā spēlē. Munčkini vienmēr ir gatavi spēlēties gan ar citiem mājdzīvniekiem, ar kuriem labi saprotas, gan ar cilvēkiem. Viņi arī pareizi jābaro, jo viņiem ir tendence pieņemties svarā.

Abisīnijas kaķis

Abisīnijas kaķis ir īpaša šķirne, kuras krāsa ir gandrīz tāda pati kā zaķiem un trušiem. Šādi dzīvnieki tiek uzskatīti par labiem medniekiem. Ja ļausit viņiem pastaigāties, tad diezgan drīz četrkājainais sāks ienest dažādas peles un putnus, kurus viņš noķēra pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ne tāpēc, lai asinātu nagus: lūk, kāpēc kaķis patiesībā skrāpē dīvānu Previous post Ne tāpēc, lai asinātu nagus: lūk, kāpēc kaķis patiesībā skrāpē dīvānu
Pirmdienas horoskops: 23. oktobris Next post Pirmdienas horoskops: 23. oktobris