Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 9 Sekunde(-s)

Pēc veiksmīga konkursa ar Crown Commercial Service (CCS) Škoda UK ir nodrošinājusi vietu valdības jaunajā pamatnolīgumā.

CCS (Crown Commercial Service) ir Apvienotās Karalistes lielākā publiskā sektora iepirkumu organizācija, kas ik gadu iepērk preces un pakalpojumus 22,7 miljardu sterliņu mārciņu vērtībā.

Šogad Škoda ir nodrošinājusi vietu šī transportlīdzekļa iepirkuma sistēmā, kas būs pieejams izmantošanai galvenajos valsts sektoros, piemēram, valsts, veselības un pašvaldību iestādēs, kā arī ārkārtas dienestos un Apvienotās Karalistes policijā.

Škoda ir senas tradīcijas neatliekamās palīdzības dienestu atbalstīšanā, kas aizsākās pirms vairāk nekā 117 gadiem, sākot ar revolucionāro Voiturette ātrās palīdzības mašīnu 1906. gadā un beidzot ar šodienas policijas, ātrās palīdzības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu transportlīdzekļu parku.

Kopš 2018. gada Škoda transportlīdzekļu pārdošana speciālajiem dienestiem Apvienotajā Karalistē ir palielinājusies par 40 %, tāpēc šogad Čehijas ražotājs valsts dienestiem piegādās vairāk nekā 6000 transportlīdzekļu saskaņā ar jaunu līgumu, kas panākts, pateicoties uzticamībai un pēcpārdošanas servisam.

“Pēdējo 10 gadu laikā esam efektīvi sadarbojušies ar valdības dienestiem, lai nodrošinātu to prasību izpildi un sniegtu uzticamus pakalpojumus. Mēs ar nepacietību gaidām šīs sadarbības turpināšanu nākamajos četros gados,” teica Niks O’Nīls, Škoda UK tiešās pārdošanas vadītājs.

Modifikācijas un transportlīdzekļu pielāgošana pēc individuāla pasūtījuma autoparkiem tiks veikta, izmantojot Škoda vienas pieturas iepirkšanās un muitošanas paketi (one-stop shop). Izmantojot vienkāršus finanšu risinājumus, Škoda autoparks var sagatavot automašīnas, kas ir pilnībā pielāgotas konkrētām prasībām, un autoparku vadītājiem būs vieglāk strādāt, jo pakalpojums ir “iestrādāts” vienā paketē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

BMW patentē gudru spoguli ar filtru Previous post BMW patentē gudru spoguli ar filtru
Next post Volkswagen nesamazinās elektromobiļu cenu