Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Dienvidu iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jāni Tipuku, kurš 12.janvārī ap pulksten 12.00 izgāja no savas dzīvesvietas Skultes ielā, Skultē, Mārupes novadā un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta. Raidījums “Degpunktā” devās pie Jāņa ģimenes, lai noskaidrotu vairāk par notikušo pazušanu.

Vīrieša pazīmes: apmēram 192 cm garš, smilškrāsas mati, vidējās miesas būves, uz priekšu virzīts apakšžoklis.

Valsts policija aicina aplūkot vīrieša fotogrāfijas un atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot Valsts policijai pa tālruņa numuru 110.

Raidījums ziņo, ka vairāku bērnu tēvs pameta dzīvesvietu noslēpumainos apstākļos, nebrīdinot sievu vai bērnus. 

Ivita savu vīru raksturo kā izpalīdzīgu un labsirdīgu cilvēku, taču dzīvesbiedrs esot bieži skopojies ar savu emociju vai pārdomu verbalizēšanu.

Pāris kopā ir jau 12 gadus, no kuriem astoņi pavadīti laulībā. Ģimenē aug vairāki bērni. Par spīti tam, pagājušās piektdienas rītā vīrietis pazuda bez vēsts, pametot novārtā savu ģimeni, iedzīvi un pat drēbes. Uz gultas bija atstāta vien lapiņa.

“Atbraucu mājās un ieraudzīju, ka viņš ir atstājis tādu kā atvadu zīmīti – “manas iespējamās bēru ceremonijas instrukcija”. Es vienmēr nojautu, ka viņš kaut ko slēpj. Viņš bija ļoti noslēpumains cilvēks, ar viņu bija grūti kontaktēties. Tad es sapratu, ka nav labi,” saka Ivita.

“Manas iespējamās bērnu ceremonijas instrukcija. Manu ķermeni kremēt. Bēru ceremonija notiek bez izvadītāja. Bēru ceremonijā atskaņot dziesmu “Dzērves”,” teikts daļā no lapiņas.

Jānim ir slikta redze – visas trīs brilles tika atstātas dzīvoklī.

Plašāk “Degpunktā” sižetā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pēc pandēmijas Latvijā strauji pieaugušas problēmas ar bērnu svaru
Next post Sinoptiķi prognozē, ka atkusnis gaidāms jau nākamnedēļ