Smiltenes novadā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

author
1 minute, 27 seconds Read

Smiltenes novadā pirmdien ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks,  informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.14.31 glābēji devās uz Smiltenes novadu, kur uzņēmuma teritorijā dega vienstāva ēkas grīda un sadzīves mantas 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji, pārmeklējot ēku, tajā atrada bojāgājušo.

Pirmdien ap plkst.18 VUGD saņēma informāciju, ka Rāmuļu ielā Rīgā izveidojies spēcīgs sadūmojums.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka deg noliktavas un garāžas telpas un liesmas pa jumta konstrukcijām strauji izplatās. Pēc divu stundu darba 35 glābējiem izdevās ierobežot šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka izplatīšanos. Kopējā degšanas platība bija 1200 kvadrātmetru. Dzēšanas darbos bija iesaistītas astoņas autocisternas un divas autokāpnes.

Tāpat pirmdienas vakarā VUGD saņēma informāciju, ka Saules ielā Līvānos piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā ir jūtams sadūmojums. Iekļūstot pirmā stāva dzīvoklī, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka tajā deg sadzīves mantas 30 kvadrātmetru platībā.

No degošā dzīvokļa ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku, kurš ugunsgrēkā arī cieta un tika nodots mediķiem, savukārt, no augšējiem dzīvokļiem izglābti vēl divi un evakuēti 25 cilvēki. Tikai vienā no visiem kāpņutelpas dzīvokļiem ugunsdzēsēji dzirdēja skanam dūmu detektoru.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 178 izsaukumus – 56 uz ugunsgrēku dzēšanu, 89 uz glābšanas darbiem, bet 33 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: