Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 1 Sekunde(-s)

Kā informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, plkst.8 vislielākais sniega segas biezums novērojumu vietās bija 13 centimetri – Siguldā un Skrīveros.

Šajā laikā Libānas novada Rozupā sniega segas biezums bija 10 cm, Madonā – 9, Saldū un Ogresgalā – 8 cm. Sniega segas biezums lielākajā daļā novērojumu punktos bija plkst.8 plkst. no rīta bija 1-7 cm, Rīgas centrā – 5 cm .

Novērošanas stacijās sniega sega tiek mērīta ar ultraskaņas sensoru speciāli sagatavotā vietā. Meteoroloģiskās stacijas parasti atrodas atklātās teritorijās, un novērojumu vietā vēji nereti izpūš sniegu un brīžiem rada sniega kupenas, tāpēc apkārtējā apkārtnē vidējā sniega sega var būtiski atšķirties no novērojumu stacijā mērītās.

Tikmēr Kurzemē lija stiprs lietus, nokrišņu daudzums vietām pārsniedza 20 mm. Reģiona rietumos sākusies strauja ūdens līmeņa celšanās upēs, iespējama zemienes applūšana.

Ceturtdienas rītā valsts lielākajā daļā turpinājās nokrišņi, vējš pamazām vājinās, gaisa temperatūra svārstās no -4 grādiem Latgales dienvidaustrumos līdz +8 grādiem Kurzemes rietumu piekrastē.

Iepriekš tika ziņots, ka maksimālais vēja ātrums naktī bija 28,9 metri sekundē Liepājas ostā un 30,8 metri sekundē Ventspils ostā. Arī ceturtdien Latvijā gaidāmi nokrišņi, pārsvarā lietus, un valsts austrumos lielākā daļa nokrišņu būs sniega veidā, prognozē sinoptiķi. Daudzviet gaidāmas stipras lietusgāzes, pēcpusdienā un vakarā iespējams pērkona negaiss un krusa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Microsoft Edge piedāvā kaut ko tādu, par ko Chrome un Safari lietotāji pat nevarēja sapņot
Next post Ceturtdien vietām iespējams pērkona negaiss un krusa