Snigšanas dēļ Talsas reģionā skolēni otrdien mācīsies attālināti

author
1 minute, 36 seconds Read

Talsu novadā rīt, 13. decembrī, snigšanas dēļ nekurs skolēnu autobusi un mācības notiks attālināti, aģentūru LETA informēja Talsu novada pašvaldības pārstāve Inita Fedko.

Fedko norāda, ka šorīt jau bija problēmas ar skolēnu pārvadājumu nodrošināšanu, jo divi autobusi iebrauca grāvī, taču salīdzinoši ātri atgriezās uz ceļa, un cietušie nav cietuši. Visi autobusi veda bērnus uz skolām, taču tie aizņēma vairāk laika nekā parasti.

Izglītības pārvalde tagad sazinās ar skolu direktoriem, lai informētu viņus, ka rīt, 13. decembrī, pašvaldība skolēniem transportu nenodrošinās. Visi skolēni, kas brauc uz skolu ar skolas autobusu, tiek lūgti rīt palikt mājās. Iespēju robežās izglītības iestādes nodrošinās tālmācību bērniem, kuri paliek mājās.

Fedko ziņo, ka laikapstākļi ir būtiski ietekmējuši novada iedzīvotāju ikdienas aktivitātes. Kopš agra rīta Talsu novada pašvaldība ir saņēmusi daudz zvanu un sūdzību no iedzīvotājiem par sniegotiem un aizsprostotiem ceļiem. Visvairāk zvanu ir no Talsu un Mērsraga pašvaldībām. Lai gan snigšana nav beigusies, ceļi iespēju robežās tiek tīrīti. Ielu tīrīšana Talsos sākās ap plkst. 8.45, tehnika no Valdemārpils uz Talsiem devās ap plkst. 7.30, Mērsraga novadā ielu un ceļu tīrīšana atkal sāksies plkst. 15.00.

Tagad prioritāte ir galveno ceļu un ielu tīrīšana, jo arī pakalpojumu sniedzēju tehniskās iespējas ir ierobežotas.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un, ja iespējams, samazināt braucienus ar transportu.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: