Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Šorīt uz plkst.6.30 apledojums uz autoceļiem galvenokārt ir valsts austrumu rajonos un vietām arī ziemeļos un centrālajos rajonos apgrūtina braukšanu, informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, uz autoceļiem strādā 19 ziemas tehnikas vienības.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir: Vidzemes šoseja (A2) posmā Vireši-Veclaicene, Liepājas šoseja (A9) posmā Annenieki-Blīdene, Rēzeknes šoseja (A12) posmā Varakļāni-Terehova, šoseja Grebņeva-Medumi (A13) posmā Grebņeva-Rušenica, Rēzeknes apvedceļš (A15) visā posmā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana Balvu, Dobeles, Ludzas, un Rēzeknes apkaimē.

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 47 grants ceļu posmos. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt aicinām informēt LVC, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos “Twitter” un  “Facebook”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Svētdien Latvijā spīdēs saule
Next post Cēsu novadā noslīcis cilvēks