SpongeBob for Everyday: Izlaists jauns SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake platformera treileris

0
(0)

Izdevniecība THQ Nordic ir laidusi klajā jaunu treileri gaidāmajai platformas spēlei SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, ko izstrādājusi Purple Lamp Studios un kas paredzēta PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch un PC. Videoklipā ir kadri ar SpongeBobu, Patriku, Gariju, Sandiju, Kalmārdu un citiem populārā animācijas seriāla varoņiem.

Pirmais pretendents uz titulu “Gada spēle” tiks izdots 31. janvārī.

Saskaņā ar jaunās spēles sižetu, kas balstīts uz populāro animācijas seriālu, noslēpumainā zīlniece Kasandra SpongeBobam un viņa draugam Patrikam izpilda vēlmes, kā rezultātā viņi nejauši atver portālus uz dīvainām Sapņu pasaulēm, kurās dzīvo bruņinieki, kovboji, pirāti un aizvēsturiski gliemeži.

Piedzīvojuma laikā būs jāapmeklē un jāizpēta septiņas dažādas pasaules, kā arī vairāk nekā 30 kosmosa tēlu, lai palīdzētu glābt Visumu. Turklāt spēlē būs daudz fanu servisa, tostarp iespēja satikt visus Bikini Bottom iedzīvotājus, kurus ierunājuši animācijas seriāla aktieri, kā arī spēles skaņu celiņš, kurā iekļauta 101 seriāla dziesma, tostarp “Sweet Victory”.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »