Stellantis atklāj Ram 1500 Revolution BEV Concept elektrisko pikapu

0
(0)

Izstādē CES 2023 mēs redzējām vairākus jaunus automobiļu konceptus. Piemēram, Sony kopā ar Honda, BWM un VW prezentēja savus risinājumus. Vēl viens jaunums ir Ram 1500 Revolution BEV Concept no Stellantis.

Kas ir zināms
Kamēr Ford un GM pārdod elektriskos pikapus, Stellantis vēl tikai gatavojas laist tirgū savu pirmo šādu transportlīdzekli. Taču uzņēmums sola ātri panākt. Paredzams, ka drīzumā tiks paziņots par sērijveida Ram 1500 BEV, kas tirgū nonāks 2024. gadā.

Tikmēr ražotājs iesaka aplūkot elektriskā pikapa konceptuālo modeli. Ram 1500 Revolution BEV Concept ir daudz dizaina risinājumu. Jācer, ka pēc iespējas vairāk no tiem tiks pārnesti uz sērijveida transportlīdzekļa versiju.

Koncepcijas pamatā ir STLA Frame elektriskā platforma. Automobilis ir aprīkots ar kompaktiem motoriem, kas ļāva palielināt salona telpu un pievienot trešo sēdekļu rindu. Tomēr to ir grūti nosaukt par pilnvērtīgu. Tā vietā, lai izmitinātu pasažierus, to labāk izmantot bagāžai.

Turklāt aizmugurējo daļu var izmantot arī tad, ja krava neietilpst bagāžniekā. Šim nolūkam ir paredzēta salokāma kabīnes siena. Turklāt bagāžas nodalījums ir palielināts ar ievelkamu grīdas paneli, kas padara transportlīdzekli garāku.

Centrālais multimediju displejs salonā sastāv no divām daļām. Katra no tiem diagonāle ir 14,2″. Turklāt ekrāna apakšējā daļa ir noņemama. Tas pats attiecas arī uz roku balstiem starp priekšējiem sēdekļiem. Tie pārveidojas par galdu.

Ram 1500 Revolution BEV Concept ir visu riteņu piedziņa, trešā līmeņa vadītāja palīgsistēma, 800 V akumulatoru komplekts un 350 kW ātrās uzlādes atbalsts. Ar 10 minūšu ilgu uzlādi var nobraukt 100 jūdzes (160 km).

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »